Süper Loto çekildi! 27 Ağustos Süper Loto kazandıran numaralar

Süper Loto çekildi! 27 Ağustos Süper Loto kazandıran numaralar

Sisal Şans tarafından her Salı, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30'da gerçekleştirildi. Süper Loto çekilişinde şanslı numaralar 6-10-31-43-52 ve 59 oldu.

27 Ağustos 2020, Perşembe 20:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merakla beklenen, Süper Lotoçekilişi bu akşam 21.30'da gerçekleştirildi. 27 Ağustos tarihli Süper Loto çekilişinde şanslı numaralar 6-10-31-43-52 ve 59 oldu.

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kısa Çalışma Ödeneği'nin ardından işten çıkarma yasağı da uzatılacak mı?