Tamamen kazıttığı saçları 50 santim uzadı

İngiltere’de yaşayan 26 yaşındaki Pranav Biji, 4 yıl önce tamamen kazıttığı saçlarıyla dolaşıyordu. Kendi bakım rutinini oluşturan genç adamın şimdi 50 santimetre uzunluğunda ipeksi saçları var. Instagram hesabından hemcinslerine saç uzatmaya dair tüyo veren Pranav’ın mükemmel uzun saçlarının sırları şöyle… /ÖZEL

01 Kasım 2021, Pazartesi 13:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
SAÇLARINI 50 SANTİM UZATTI

SAÇLARINI 50 SANTİM UZATTI

İngiltere’nin Hull şehrinde yaşayan 26 yaşındaki Pranav Biji, 4 yıl öncesine kadar saçlarını sürekli kazıtıyordu. Şimdi ise kendine özel bir bakım rutini geliştirdi. Saçları tamamen kazıtılmışken, şimdi 50 santim parlak ve ipeksi saçlara kavuştu. Genç adam, sırrının iyi bir şampuan ve saç kremi kombinasyonu olduğunu söylüyor. 

BAKIM SIRLARINI PAYLAŞTI

BAKIM SIRLARINI PAYLAŞTI

Pazarlama ve reklamcılık öğrencisi olan Pranav, sosyal medyasında takipçilerine tüyo vermeyi de ihmal etmiyor. Şimdiye kadarki en uzun halinde olan saçları büyük ilgi görse de kaba yorumlara da maruz kalabiliyor. 

En son 2017’de saçını tıraş eden Pranav, sevdiği saçlara sahip olduğunu söylüyor. Saç bakım rutininden bahseden genç adam, ilk defa bu kadar uzun saçları olduğunu söylüyor. 

HER GÜN TARAYIN, AZ YIKAYIN

HER GÜN TARAYIN, AZ YIKAYIN

Pranav, saç bakımı hakkında şu tüyoları veriyor:

Saç kremi ve şampuan dışında herhangi bir ürün kullanmıyorum. 

Saçlarımın dolaşmaması için her gün fırçalıyorum. 

Saçımın ne kadar kuruduğuna bağlı olarak haftada bir ya da iki kez yağlıyorum. 


SABIR EN ÖNEMLİ ŞEY

SABIR EN ÖNEMLİ ŞEY

Saçınızı sık sık yıkamanıza gerek yok. Çünkü saç derinizin kendi yağı var ve bu saçlarınızın uzamasına yardımcı olur. Haftada sadece bir ya da iki kez saçlarımı yıkıyorum. 

Son olarak Pranav en önemli şeyin sabır olduğunu dile getiriyor. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlülerin güzellik sırları: Onlar olmadan yapamıyorlar!