Tarantino’nun yeni filmi Once Upon A Time in Hollywood’un kadrosu belli oldu

Tarantino’nun yeni filmi Once Upon A Time in Hollywood’un kadrosu belli oldu

ABD’li yönetmen Quentin Tarantino’nun Charles Manson cinayetlerinin işlendiği 60'larda geçen dönem filmi Once Upon A Time in Hollywood’un kadrosuna yeni isimler ekleniyor. Tarantino’nun Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’in başrollerde yer alacağı filme Burt Reynolds da katıldı

09 Mayıs 2018, Çarşamba 13:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Usta yönetmen Quentin Tarantino’nun Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’in başrollerde yer alacağı yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood’un kadrosuna Burt Reynolds da katıldı. Reynolds’un Manson tarikanının yaşadığı çiftliğin sahibi George Spahn karakterini canlandırması bekleniyor. 


Burt Reynolds

Filmde ayrıca Tim Roth, Kurt Russell ve Michael Madsen da rol alacak. Filmde ayrıca Margot Robbie’nin de rol almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Film, Charles Manson cinayetlerinin yaşandığı 1969 yazında Los Angeles’ta geçecek. Film, eski western türü televizyon dizisi yıldızı Rick Dalton ve uzun süreli dublörü Cliff Booth’un hikayesi üzerinden ilerliyor. Artık tanıyamadıkları Hollywood'ta yollarını bulmaya çalışan ikilinin ünlü yan komşusu ise Manson cinayetlerine kurban giden Sharon Tate olacak. Usta yönetmen Roman Polanski'nin eşi olan Sharon Tate, 9 Ağustos 1969'da Los Angeles'taki evinde Manson tarikatı üyeleri tarafından katledilmişti. Tate öldürüldüğünde 8 aylık hamileydi.


Brad Pitt

Kill Bill, Zincirsiz, Ucuz Roman gibi kült yapımların yönetmeni Tarantino’nun merakla beklenen yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood, 9 Ağustos 2019’da ülkemizde gösterilecek.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 90'lar ve 2000'lerden 10 unutulmaz romantik gençlik filmi