THY'den Messi golü

Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Leo Messi, Türk Hava Yolları'nın (THY) marka elçisi oldu. Türk Hava Yolları'nın Messi ve Kobe Braynt'lı reklamı büyük beğeni topladı

06 Aralık 2012, Perşembe 16:10
A A
THY'den Messi golü

Dün akşam oynanan Barcelona- Benfica maçında sakatlanan ve sahayı sedyeyle terk eden Messi, anlaşma yapılacağının açıklanacağı basın toplantısı için doktorundan özel izin aldı. Saat 14.30'da  FC Barcelona’nın Nou Camp Stadı’nda düzenlenen basın toplantısına yıldız futbolcu Leo Messi ve Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu üyesi İsmail Gerçek katıldı.

Basın toplantısında Türk Hava Yolları’na teşekkür ederek konuşmasına başlayan Leo Messi, "Dünyanın en hızlı büyüyen ve Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları’nın marka yüzü olmak, benim için büyük bir onur. Global bir marka olan Türk Hava Yolları ile çok büyük ve başarılı projelere imza atacağız" dedi.

Leo Messi, ayrıca ülkesi olan Arjantin’e önümüzdeki günlerde başlayacak olan Buones Aires uçuşları için de Türk Hava Yolları’na teşekkür etti.

İŞTE KOBE BRAYNT VE MESSI'Lİ THY REKLAMI

startFlvPlayer_Posta("divFlvPlayer8331","8331","201212","8331-8.jpg");


THY Yönetim Kurulu üyesi İsmail Gerçek de iki yıldır Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi olduklarını ifade ederek, " Sporda en iyilerle çalışmak ve onlarla işbirliği yapmak ne kadar doğru bir iş. Bu doğru yaptığımızı net şekilde ortaya koyuyor. Dünya çapında bir yıldız futbolcu olan Leo Messi ile işbirliği içerisinde olmak, dünyanın en fazla ülkesine uçak Türk Hava Yolları’nın lider pozisyonunu daha da güçlendiriyor" dedi.

FIFA’nın son üç yıldır en iyi oyuncu olarak seçtiği ve bu yıl da FIFA’nın en iyi oyuncu adaylarından olan Messi’yi Global marka yüzü olarak belirleyen THY, uluslararası alanda görünürlüğünü ve bilinirliğini artırmada önemli bir adım daha atmış oldu.  Türk Hava Yolları’nın Marka Elçisi olan Leo Messi, bu anlaşma kapsamında çekimleri Barcelona ve İstanbul’da gerçekleşen bir reklam filminde rol aldı. Reklam filmindeki rol arkadaşı ise başka bir marka elçisi basketbolda dünya starı olan Kobe Bryant. Türkiye, Hollanda, İspanya ve Amerikalı yapımcı ve oyuncularında görev aldığı reklam filmi, tüm dünyada yarından itibaren gösterilecek.

Yine bu anlaşma kapsamında Messi, Türk Hava Yolları’nın çeşitli etkinliklerinde yer alacak.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...