TMSF, KHK ile kapatılan 9 medya kuruluşunun mallarını satışa çıkardı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ilan edilen olağanüstü hâl (OHAL) kapsamında çıkarılan kanun hükmünde kararnamelerle (KHK) kapatılan ve mallarına el konan üç televizyon, üç radyo ve üç gazeteye ait malzemeleri satışa çıkardı

31 Mayıs 2017, Çarşamba 01:33
A A
TMSF, KHK ile kapatılan 9 medya kuruluşunun mallarını satışa çıkardı
bianet’te yer alan habere göre TMSF Can Erzincan TV, Barış TV, Ört TV, Cuma Radyo, Herkül FM Radyo, Ört FM Radyo, Nazar Gazetesi, Yerel Bakış Gazetesi, Turgutlu Havadis Gazetesi’ne ait makine ve teçhizat ile demirbaşların satışa çıkarıldığı duyuruldu.

Ekipmanlara yönelik tekliflerin birden fazla olması halinde açık artırmaya gideceğini açıklayan TMSF, teklifleri bugün (31 Mayıs 2017) saat 17.00’ye kadar kabul edeceğini aktardı.TMSF, kapatılan medya kanallarının el koyulan malzemelerin muhammen bedelinin 554 bin 412 TL olduğunu duyurdu.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.