TOKİ'den indirimli ev müjdesi!

TOKİ'den indirimli ev müjdesi!

TOKİ Başkanı Ergün Turan şubat ayı sonu ile mart ayı sonunda indirim kampanyası başlatacaklarını duyurdu

19 Ocak 2015, Pazartesi 09:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Toplu konut İdaresi Başkanı Ergün Turan, Kanal 7'de katıldığı 'Başkent kulisi' adlı programda konuştu.  TOKİ'den konut sahibi olmak isteyenlere müjde veren Turan indirim yapacakları tarihi açıkladı.

Toplu Konut İdaresi, 2015 yılında yeni bir atılım yapmaya hazırlanıyor. Bu yılı sosyal konutlara ayırmayı planlayan TOKİ’nin Başkanı Ergün Turan, “Vatandaşımıza müjde verebiliriz. Çalışmalarımızı yapıyoruz, kamu bankalarıyla görüşüyoruz. İnşallah şubat ayının sonu ile mart ayının sonu arasında bir aylık bir indirim kampanyası yapacağız. Kampanya tamamen vatandaşlarımızın lehine ve beklentilere göre yapılacak” dedi.

CUMHUR BAŞKANLIĞI SAYANIN MALİYETİ...

TOKİ Başkanı Turan, Cumhurbaşkanlığı sarayına ilişkin fiyat tartışmaları için de şunları söyledi: "Telaffuz edilen fiyatları hayret ve şaşkınlıkla izliyoruz. Cumhurbaşkanlığı sarayı için yapılan toplam ihale bedeli 1 milyar 14 milyon liradır. Şu anda işin büyük kısmı sona erdi. Tahminen de 970 milyon 90 bin lira harcama yapıldı. Buna iş bitişinde yüzde oranında 10 artış yapılabilir. Böyle bir durumda da 1 milyar 300 milyon gibi bir fiyat ortaya çıkar. Daha fazlası olamaz" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emlak Vergisi'nde ilk taksit zammı