Torrent'ten ilk rapor geldi: Bu takım fizik olarak kötü

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Domenec Torrent dün itibarıyla takımla tanıştı ve ilk antrenmanlarına çıktı. Günü iki antrenmanla tamamlayan Torrent, toplamda 2.5 saat idman yaptırdı. İspanyol hocanın ilk izlenimleri ve talepleri ortaya çıktı.

13 Ocak 2022, Perşembe 09:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İlk gün 2.5 saatlik idman

İlk gün 2.5 saatlik idman

Milliyet'ten Nevzat Dindar'ın haberine göre, Domenec Torrent'in Galatasaray futbol takımıyla ilgili ilk tespitleri ve takımdan istedikleri ortaya çıktı.

Torrent, sabah 11.00 ve akşam 17.00'deki iki idmanla günü tamamladı. İdmanların ana bölümünde futbolcularından top kaybı sonrası şok pres ve akıcı pas oyunu talebi oldu.

İlk analiz raporu

İlk analiz raporu

Torrent'in ilk analiz raporunda "Futbolcular fizik olarak düşük" notu yer aldı. Bu konuda ekstra bir çalışma yapması beklenen 59 yaşındaki hoca, ekibini bu duruma göre şekillendirebilir.

Kalede sürpriz

Kalede sürpriz

Torrent'in ayrıca idmanda iki genç oyuncu Jankat Yılmaz ve Berk Balaban'a yer vermesi de dikkat çekti. Genç kaleci Berk Balaban, 3. kaleci olarak görev alıyordu.

Transfer Torrent'e bağlı

Transfer rapora göre Galatasaray’ın maçlarını mercek altına alan, ekibiyle beraber değerlendirmeler yapan Torrent’in, kapsamlı bir rapor hazırlayacağı bildirildi. Bu rapor doğrultusunda radikal kararlar alınabileceği ve transfer konusunun da buna göre şekilleneceği belirtildi.

Sportif Direktör Emir Kıvırcık

Sportif Direktör Emir Kıvırcık

Fatih Terim ile yolların ayrılmasının ardından çeşitli pozisyonlarda da yeni isimlere görev veriliyor. Florya’daki medya sorumluluğuna da deneyimli gazeteci Emrah Kayalıoğlu getirildi. Divan üyesi Emir Kıvırcık’ın ise sportif direktörlüğe getirileceği belirtildi.

Gedson işi yattı

Gedson işi yattı

Portekiz spor gazetesi Record’da yer alan haberde, genç futbolcuyu Terim’in çok istediği, ancak onun gidişi sonrasında transfer görüşmelerinin durduğu ifade edildi. Gedson’un da kendine Galatasaray dışında alternatifler aramaya başladığı dile getirildi.

Yoğun maç temposu

Yoğun maç temposu

Torrent ve takımın birbirine alışması için günde iki idman düzeni bir süre daha devam edecek. Futbolcuların fizik açısından toparlanması için hiç fırsatı olmayan Torrent'in, yoğun maç takviminde bu sorunun altından nasıl kalkacağı merak konusu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Uğur Meleke, Burak Elmas'ın açıklamasından ikna olmadı: Yardımcılık istese Guardiola ile kalırdı!