Ünlülerin akın ettiği defilede neler oldu?

Modacı Özgür Masur 65 parçalık koleksiyonunu önceki akşam Hasköy Tersane İstanbul’da yaptığı defileyle tanıttı. Sosyete, sanat ve televizyon dünyasından hangi yıldız ismi ararsanız defiledeydi.

07 Şubat 2020, Cuma 08:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Özgür Masur “Yaşadığım topraklardan ilham aldım. Dönemin şehir hikayelerini günümüz teknolojisi ve modern hayatımızla birleştirdim” diyerek özetlediği çarpıcı koleksiyonunu sanat tarihçileri ve akademisyenlerle çalışarak 3 yılda tamamladı.

İşte defileye katılan ünlülerin stilleri, açıklamaları, piştiler ve objektiflere yansıyan ilginç kareler...

Hayranlık dolu bakışlar

Hayranlık dolu bakışlar

İbrahim Kutluay ile sevgilisi Edwina Sponza ilişkileri boyunca objektiflerden kaçıyor, birlikte görüntü vermemeye çalışıyordu. Kuralı ilk kez bozdular. Defileye el ele katıldılar. Edwina Sponza’nın, İbrahim Kutluay’a olan hayranlık dolu bakışları dikkat çekti.

Göksel ve yeni aşkı Osman Şahin

Göksel ve yeni aşkı Osman Şahin

Şarkıcı Göksel yeni sevgilisi, gitarist Osman Şahin ile ilk kez birlikte görüntülendi.

Burcu Esmersoy'dan geceye damga vuran sözler

Burcu Esmersoy'dan geceye damga vuran sözler

Geceye Berk Suyabatmaz’dan 4.5 ay önce boşanan Burcu Esmersoy’un açıklamaları damga vurdu. Esmersoy “Eski eşiniz ve yeni sevgilisi Berrak Tüzünataç’ın bir fotoğrafını beğendiniz. Sosyal medya sizi konuşuyor” sözlerine üzerine “O kadar güzel bir çift oldular ki dayanamadım. Düğünlerine çağırsalar oraya da giderim. Benim için sorun yok. İkisini de seviyorum” dedi.

Berk Suyabatmaz: Sanki biraz kabak tadı verdi

Berk Suyabatmaz: Sanki biraz kabak tadı verdi

Bu sözlerin ardından Berk Suyabatmaz sosyal medya hesabında şu açıklamayı yaptı:

“Sanki biraz kabak tadı verdi. Herkes kendi işine ve yoluna baksa diyorum.”

Berrak Tüzünataç da Burcu Esmersoy’un beğenisinin ardından “Hiçbir paylaşımım olmayan bir insanla yakın arkadaş ilan edilmemi etik bulmuyorum” demişti. Bu arada Berk Suyabatmaz’ın, Burcu Esmersoy’la evlenmeden hemen önce ayrıldığı eski nişanlısı Deniz Marşan da gecedeydi. Ancak bir araya gelmediler.

***Olayı ayrıntılarıyla okumak için tıklayınız.

Hande Ataizi: Keramet nikahta değil

Hande Ataizi: Keramet nikahta değil

Hande Ataizi kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi Dinç Aydoğdu ile mayısta, Marsilya’da evlenecek. Ataizi “Keramet nikahta değil, niyette. Biliyorsunuz daha önce iki kez evlenip boşandım” dedi.

Yeni annelere iltifat

Yeni annelere iltifat

Defileye katılanlar 2 ay önce oğlu Fikret Ali’yi dünyaya getiren Hazal Kaya’nın güzelliğinden söz etti. Kaya “Hamilelikte kilo alınır, verilir. Bunlara hiç takılmadım. Evladımızın sağlığı önemli. Eşim Ali Atay harika bir baba oldu” dedi.

Bir ay önce doğum yapan Rachel Araz bol bol iltifat aldı.

Defilenin havalıları

Defilenin havalıları

Manken Çağla Şıkel ile Özge Ulusoy bu kez podyuma çıkmadı. Ama havalarıyla mankenleri gölgede bıraktılar.Müge Dağıstanlı/ POSTA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hazal Kaya: Kilo dediğin nedir, yaptığım şey mucizevi!