Victor Nelsson İstanbul'da en çok trafiğe şaşırdığını söyledi

Yaz transfer döneminde Danimarka'nın Kopenhag takımından Galatasaray'a transfer olan Victor Nelsson, Galatasaray'daki ve İstanbul'daki yeni yaşamıyla ilgili konuştu. Nelsson'un İstanbul trafiği hakkındaki sözleri dikkat çekti.

14 Ekim 2021, Perşembe 10:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray'ın Danimarkalı stoperi Victor Nelsson, beIN Sports'a konuştu. Galatasaray'ı ve İstanbul'daki yeni yaşamını anlatan Nelsson, her İstanbul sakini gibi trafikten şikayetçi.

"Hayatımda buradaki gibi bir trafik yoğunluğu hiç görmedim" diyen Nelsson, 18 milyonluk İstanbul'dan önce nüfusu sadece 800 bin olan Kopenhag şehrinde yaşıyordu.

İşte Nelsson'un diğer sözleri...

"İlk hocam, babamdı"

"İlk hocam, babamdı"

Futbola 4-5 yaşlarında oturduğumuz şehirde başladım. Okul arkadaşlarımla beraber oynuyorduk. 17 yaşıma geldiğimde Danimarka Ligi'nde oynamaya başladım. Sonrasında Kopenhag'da oynadım ve buraya geldim. Babam benim hocalığımı yaptı. 4-10 yaş arasında oynadığımda babam benim hocalığımı yapıyordu.

"Doğal liderim"

"Doğal liderim"

Liderlik vasfı benim doğamda olan bir şey. Bu sorumluluğu saha içerisinde ve dışında almayı seviyorum. Kopenhag, İskandinavya'nın en büyük kulüplerinden bir tanesi. Orada oynadığım zamanda Avrupa Ligi'nde çeyrek final oynadık. Çok büyük bir kulüp. Oraya transfer olurken de doğru bir karar aldığımı düşünüyorum. Arkamda ailem ve arkadaşlarımı bıraksam da benim için çok anlamlı bir başlangıçtı. 2 sene boyunca çok güzel tecrübeler edindim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fransız devi Fatih Terim'i istiyor! 34 yıllık başkandan 'Futbolun Kralı' övgüsü...