İstanbul'da trafiğin yoğun olduğu noktalarda su satan seyyar satıcıların gelirleri, son günlerde yükselen sıcaklıklarla birlikte artış gösterdi. Hem trafiği hem de kendi canlarını tehlikeye atarak satış yapan satıcıların günlük gelirlerinin 300 ile 500 lira arasında değiştiği öğrenildi. Günde 7-8 koli su sattığını belirten
Ahmet Acar, "Zor ama ekmek parası" dedi. 15 senedir otoyollarda su sattığını belirten Bayram Kaya ise, "Su 6 lira. Çok şükür 500 lira kazanıyorum" ifadelerini kullandı.