Vitor Pereira: Sadece son bölüm mü?

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira, 0-0 biten AJax maçı sonrası karşılaşmayı değerlendirdi. Sadece son bölümde değil, maçın tümünde iyi olduklarını belirten Pereira, "Sadece son bölümde iyiydik' dersem futboldan anlamıyorum demektir" dedi

06 Kasım 2015, Cuma 00:18
A A
Vitor Pereira: Sadece son bölüm mü?

Pereira'nın maç sonu değerlendirmeleri şu şekilde:

"1. dakikadan itibaren iyiydik"

(Muhabirin sorusu üzerine) Fenerbahçe'nin iyi oynadığını sadece son 15 dakikada mı gördünüz? Biz maçı 1. dakikadan itibaren iyi oynadık. Ajax'a hiçbir türlü rahat oyun şansı vermedik. Belki ikinci yarıya çok iyi başlamadık ama hemen geri dönmeyi bildik. Nasıl bir takım olduğumuzu ispatladık. Sonuçtan farklı olarak oyunumuz iyiydi.

"Hiçbir şey bilmiyorum demektir"

İlk yarıda rakibi yarı sahasına hapsettik. Sadece o son bölümde değil maç esnasında da iyiydik. Önde basma kavramı nedir? Savunma öndeydi, kaç top kazandık ilk yarıda sayısını bilmiyorum. İstediğimiz o agresif oyunu maçta oynadık. Tabii ki değişikliklerden sonra 2-3 gol bulabilirdik ama demek istediğim Fenerbahçe'nin sadece son bölümde değil tüm maç iyi oynadığıdır. 'Sadece son bölümde iyi oynadık' dersem ben futboldan hiçbir şey anlamıyorum demektir.

Gruptan çıkma şansımızı sürdürüyoruz. Önümüzdeki maçı bekleyeceğiz. O maçta da böyle oynarsak kazanacağımızı düşünüyorum.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Derbi öncesi fotoğraf savaşı başladı