Volkan Demirel'den Galatasaray eleştirisi: 2-3 senenin takımı kuruldu deniyor ama...

Galatasaray'ın kendi evinde Altay'a da puan kaybetmesi, eleştirileri beraberinde getirdi. Yayıncı kuruluş beIN Sports'ta konuşan Volkan Demirel, Fatih Terim'in "Bana 3 sene verin" diyerek geleceğin takımını inşa ettiklerini söylemesini baz aldı ve Galatasaray'ın oyununu değerlendirdi.

05 Aralık 2021, Pazar 10:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Net oyunla kazandıkları maç yok"

"Net oyunla kazandıkları maç yok"

Galatasaray'da şu an Muslera ve Marcao hariç herkes tartışılabilir. Maddi durumlardan ötürü gençleşmeye gittiler, olabilir ama burası Galatasaray. Sadece 6 maç kazanılmış ve hiçbiri net oyunla değil. Ligde net oyunla kazandığı maç yok Galatasaray'ın.

"2-3 senenin takımı kuruldu deniyor"

"2-3 senenin takımı kuruldu deniyor"

Kadroda sıkıntı var. Fatih Hoca bu yüzden her hafta kadro değiştiriyor. Hocanın da kafasında net bir kadro yapısı oluşmadı. Yapılanmada problem var. 2-3 senenin takımı kuruldu deniyor ama Galatasaray, her sene şampiyonluğa oynar. Dört büyük her sene şampiyonluğa oynar. Kazanamazsanız, eleştirilirsiniz

"Avrupa'da iyi, içeride kötü"

"Avrupa'da iyi, içeride kötü"

Galatasaray, Avrupa'da iyi oynuyor. Çünkü çok fazla önemsemiyorlar. Ligde ise 4 büyüğe karşı çıkan takımlar daha motive oluyor, kapanıyorlar. Galatasaray'ın maçı götürebilecek üçüncü, dördüncü adamı yok. 

"Şu an iş yapmıyorlar"

"Şu an iş yapmıyorlar"

Romanya'dan gelen oyuncuları birbirimize de sorduk, neden geldiler diye düşündük. Olimpiu Morutan, Galatasaray'ı taşıyabilir mi? İlerleyen dönemde Galatasaray oyuncusu olabilirler ama şu an takımı taşıyamıyorlar. İlerleyen dönemlerde genç isimler Galatasaray'a katkı sağlar ama şu an iş yapmıyorlar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Necati Ateş'ten Mostafa Mohamed'e fırça: Hızlı çık, hadi!