Yalnızlık çeken Fatih Terim'e taraftar destek oldu

Galatasaray'da tanıdık olaylar silsilesi yaşanıyor. Konu yine Fatih Terim ve bir başka yönetimle daha yaşadığı sorun. Galatasaray'da çalıştığı her dönemde farklı farklı yönetimlerle sorunlar yaşayan İmparator, bu kez de Mustafa Cengiz'le sorun yaşıyor. Dün akşamki Yeni Malatyaspor maçı sonrası "Derin bir yalnızlık hissediyorum" diyen Terim'e sarı kırmızılı taraftarın desteği ise tam.

13 Ocak 2021, Çarşamba 10:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray'da Fatih Terim, Galatasaray taraftarının desteğini her zamanki gibi arkasına aldı. Yönetimle çeşitli konularda ters düşen ve uzun süredir halı altına süpürülen olaylar nedeniyle iyice gerilen Terim, dün akşamki maçın ardından yine mesajlarını verdi.

Maç sonunda, "Bugün açıkçası çok derin bir yalnızlık hissettim. Benim burada kişilere, gruplara değil, Galatasaray'a sözüm var. Mayıs ayında da kontratım bitiyor. Sözüm sözdür. Sözümde duracağım. O yüzden canımız sağ olsun, canınız sağ olsun" diyen Terim, kısa sürede taraftardan destek aldı.

Twitter'de #YalnızDeğilsinFatihTerim ve #YalnızDeğilsinHocam hashtag'leri zirveye çıktı. Galatasaray taraftarı binlerce twit atarak Terim'e 'yanındayız' mesajı verdi.

Son yaptığı transfer açıklamasıyla yönetimin kucağına adeta bomba bırakan Terim, bu hareketiyle de taraftarın kendi arkasında olduğu mesajını yönetime vermiş oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ziya Eren: Rizespor alacaklarına gösterdiği hassasiyeti borçlarına da göstermeli