Çölde safari yaptılar

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şarkıcı Berkay ve manken eşi Özlem Ada Şahin Türkiye’de kış olduğu mevsimlerde tropik iklime sahip ülkelere gidip tatil yapmayı çok seviyor. Geçen kış kızları Arya ve Zeynep Mira ile Maldivlere giden çift okyanusun ve güneşin tadını çıkarmışlardı.

Şahin ailesi önceki gün de Dubai’ye gitti.

Berkay ve Özlem kiraladıkları ciple Dubai’nin uçsuz bucaksız çöllerinde safari yapıp bambaşka bir tecrübe yaşadı.


TRAFİĞE BİSİKLETLİ ÇÖZÜM

İstanbul’un bitmek bilmeyen yoğu trafiğinden bıkıp usanan ünlüler çözümü bisiklette buldu. Özellikle elektrikli bisikletler şimdilerde çok moda. Bu akımın öncüleri Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, İrem Sak, Arzum Onan.

Tülin Şahin

Elektrikli bisikletlere ilgi oldukça yoğun olsa da bazıları klasik şehir bisikleti kullanmayı tercih ediyor. Tıpkı Tülin Şahin, Halit Ergenç, Arda Turan ve Serdar Ortaç gibi. 

Bennu Gerede

"HEM SPOR YAPIYOR HEM ZAMANDAN KAZANIYORUM"

Baharın kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde bisiklete gönül verenlerden biri de fotoğraf sanatçısı Bennu Gerede. Bennu’ya bisikletiyle Teşvikiye’de rastladım. Bennu "Şehir içi yakın mesafelere bisikletimle gidip trafikten zaman kazanıyorum. Park sorunu olmuyor, park ücreti de ödemiyorum. Üstelik aynı zamanda da spor yapmış oluyorum" dedi.

DOKTOR CANSEN HEYKELE MERAK SARDI

Covid-19 salgını nedeniyle evlerine kapanan oyuncudan sanatçıya, mimardan doktora birçok ünlü içlerindeki yetenekleri keşfedip başta resim olmak üzere çeşitli el sanatlarına merak sarıp evlerini atölyeye çevirdi.

Cansen Yeni Kut

Oyuncu Pelin Karahan, Bensu Soral, Hande Erçel, Tuba Büyüküstün resim yapmayan başlayan ünlülerden bazıları. Şarkıcı ve oyuncu Burak Kut’un doktor eşi Cansen Yeni Kut’ta içindeki sanat aşkını keşfedip heykel yapmaya başladı.

Burak Kut-Cansen Yeni Kut

Sıradaki haber yükleniyor...
holder