Karantina gölgesinde buruk kar keyfi

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul’da özlemle beklenen kar yağışı nihayet geçen cuma gecesi başlayıp şehri beyaza boyadı. Karın hafta sonu sokağa çıkma yasağına denk gelmesine çoğu kişi aldırış etmedi. Kendilerini sokaklara atıp kartopu oynayıp, kardan adam yapıp çocuklar gibi eğlendi. Yasaklara riayet edenler de evlerinin ya da yaşadıkları sitelerin bahçelerinde karın keyfini çıkarmaya çalıştı. Her İstanbullu gibi kara özlem duyan cemiyet ve magazin dünyasının ünlü isimleri de kardan nasibini aldı. İşte; karda çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşmak için birbirleriyle yarışa giren ünlüler.

1 – Beren Saat- Kenan Doğulu

Pop müziğin sevilen isimlerinden Kenan Doğulu ile eşi Beren Saat Beykoz’daki evlerinde kız kardeşi Canan Doğulu Özdemir ve eşi Emre Özdemir’i misafir etti. Bahçede birlikte kartopu oynayıp, kardan adam yaptılar.

2 – Fahriye Evcen Özçivit – Burak Özçivit

Burak Özçivit oğlu Karan ile evlerinin camından yağan karı seyrederken anne Fahriye Evcen’de bahçede bol bol fotoğraf çekip sosyal medya hesabından paylaştı.

3 –  Berfu Yenenler- Eser Yenenler

Oyuncu Esen yenenler ile 2015 Miss Turkey 4.güzeli olan eşi  Berfu Hanım’ın 15 aylık oğlu Kuzey karla ilk kez tanıştı. Yenenler evlerinin bahçesinde oğullarıyla eğlendi.

4 – Demet Şener

21 Haziran 2019 tarihinde Cenk Küpeli ile evlenen Demet Şener geçen hafta sürpriz yapıp eşinden boşandı. Kızı İrem ve oğlu Ömer hafta sonu babaları İbrahim Kutluay’da olduğu için kar keyfini evinde tek başına yaşadı.

5 – Yasmin Erbil

Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar'dan olan kızı Yasmin, sosyal medyayı oldukça aktif kullanan isimlerden biri. Covid-19 salgını nedeniyle hafta sonunu evinde geçiren Yasmin, karda fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak eğlendi.

6 – Tülin Şahin

Manken ve sunucu Tülin Şahin iki yaşındaki kızı Siena Leyla’nın babası olan Portekizli iş insanı Pedro de Noronha’dan geçen yaz ayrılmıştı. Tülin ile kız Siena Leyla kar keyfini Suadiye’deki evlerinin bahçesinde yaşadı.

7 – Azra Akın Koru

Türkiye ve dünya güzeli Azra Akın hafta sonunu eşi Atakan ve oğlu Demir ile evlerinde geçirdi. Azra Akın ilk kez karla tanışan oğlu Demir ile evlerinin bahçesinde kardan adam yaptı.

8 – Bensu Soral

Oyuncu Bensu Soral hafta sonunu eşi Hakan Baş ile Sapanca’da bir sağlık otelinde geçirdi. Güzel oyuncu Sapanca Gölü kenarında karlar içinde çektirip sosyal medya hesabından paylaştığı bu fotoğrafı hayranları tarafından çok beğenildi.

9 – Cansu Tosun

İki yıl önce meslektaşı Erkan Kolçak Köstenceli ile evlenen Cansu Tosun 7 aylık oğlu Marsel ve eşi ile hafta sonunu evlerinde geçirdi. Cansu Hanım elinde kahveyle kar altında eşine çektirdiği fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı.

10 – Seda Bakan

Oyuncu Seda Bakan hafta sonunu eşi Ali Erel ve 1.5 yaşındaki kızı ile Leyla ile evlerinde karantinada geçirdi. Seda Hanım kızı Leyla’yı bahçelerinde karla tanıştırıp bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

11- Müge Boz

Oyuncu Müge Boz ile basketbolcu Caner Erdeniz’in 15 aylık kızı Vina’da ilk kez karla tanışan miniklerden. Müge Boz kızı Vina ile bahçede karla oynarken baba Caner Erdeniz’de kızı ve eşinin bu anlarını çektiği fotoğraflarla ölümsüzleştirdi.

12 – Çağla Şıkel

Model ve sunucu Çağla Şıkel kar keyfini oğlu Kuzey ile evlerinin bahçesinde yaşayan ünlülerden. Ana oğul kartopu oynayıp, kardan adam yayıp karlar üzerinde koşup eğlendiler.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder