Can Kantar

Can Kantar

Kadınlara özel sigortalar

Kadınların ekonomik ve sosyal hayattaki rolü gittikçe artıyor. Sigorta şirketleri de bu süreçte kadınlara yönelik hazırladığı sigorta ürünleriyle önemli güvenceler sunmaya devam ediyor.
İhtiyaca göre sigorta devri

İhtiyaca göre sigorta devri

Sigorta sistemi günün koşullarına uygun ürünler çıkarmalı.
Sigortacılar 'Satış ordusu' istiyor

Sigortacılar 'Satış ordusu' istiyor

Sigorta sektörünün gündemi, sigorta dağıtım kanallarının daha da artırılarak sigortanın bir ihtiyaç olduğunu tüketicilere anlatılması. Evet, yıllardır sigortalılık oranının artırılmaması, daha doğrusu trafik, kasko arasında sıkışmasını bir sorun olarak görüyor ve çare arıyordu. Sigorta sektörü...

Ferdi kaza sigortası herkese lazım

Günümüzde risklerin fazlalaştığını hepimiz görebiliyoruz. Ve bu risklere her geçen gün yenileri ekleniyor. Şimdi sigorta yaptırmanın pahalı olduğunu söylemeyeceğiniz bir sigorta poliçesini sizinle paylaşmak istedim. Teminat bedelini siz kendiniz seçebiliyorsunuz.
Sigorta poliçesi nereden alınmalı?

Sigorta poliçesi nereden alınmalı?

Bir ev eşyası almak istediğimizde öncelikle ihtiyacımıza uygun olanını buluruz ve sonrasında da fiyatına bakarız. Ama en önemlisi satın aldıktan sonra bir sorun yaşandığında ise ‘Yetkili servisi iyi midir?’, ‘Yedek parça temini kolay mı?’ diye inceleme yaparız.
“Parçayı değiştirelim”

“Parçayı değiştirelim”

Kasko ve zorunlu trafik sigortası sektörde kısaca motor sigortaları diye tabir edilir. Motor sigortalarında bir hasar oluştuğunda sigortalı genelde, “parça değişsin” der.
Depremde sadece DASK yetmez

Depremde sadece DASK yetmez

Ülkemizin bir gerçeği olan deprem ile yaşıyoruz. Öncelikle depremden sağ kurtulabilmek çok önemli. Bunun için güvenli konutlarda oturmamız gerekiyor. Bunun için ‘Deprem sonrası hayatta kalın, gerisini sigorta şirketlerine bırakın’ diye bu köşede sürekli hatırlatıyorum.

Teknoloji sever sektör

Sigorta sektörü son yıllarda teknolojiye büyük yatırım yaptı. Tüketicinin hayatını kolaylaştırıcı birçok çözüm üretti.

Sigortacılıkta kartlar yeniden dağıtılıyor

Son yıllarda sigorta sektöründen nemalanan çevrelerin önü mevzuat değişiklikleri ile engellenmeye başlanmıştı.

Sigortanın avantajlarını bilmek lazım

Sigorta yaptırmak değerlerinizi güvence altına almak dışında size birçok avantajı da beraberinde getiriyor.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder