Didem Şarman

26 Eylül 2016, Pazartesi 02:30

26 Eylül - 2 Ekim 2016 haftalık burç yorumu

KOÇ
30 Eylül’de Terazi Burcu’nda gerçekleşen Yeniay, hafta geneline etkilerini yayarak, ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik ve dostluklarda yeni fırsatlara ve başlangıçlara açık zamanı vurgularken, bu süreçte uzlaşmacı ve uyumlu tavrınızı özellikle patronlar, aile büyükleri, iş hayatı ve kurumlar konusunda korumanız yararlı olacaktır. Yeniay’ın Satürn ile uyumlu görünümü, bu süreçte başladığınız iş ve ilişkilerin uzun süreli olacağı yönünde enerji sağlarken, eğitim, seyahat ve davalar alanında da olumlu girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu hafta etkin Neptün Venüs uyumu ile rüyalar, spiritüel gelişim ve ruhsallık yaşamınızda öne çıkarken, daha yumuşak ve esnek bir tavırda kalacaksınız.
BOĞA
Yeniay sizin iş hayatı, günlük rutin işler, sağlık, yanınızda çalışanlar, yardımcılarınız ve evcil hayvanlarınızı etkiliyor olacak. Olasılıkla hırs yaptığınız veya uzun zamandır içinize attığınız konuların dışa yansıması ve bunların sağlığınıza yansıma ihtimali de sözkonusu olacağı için, haftayı mümkün olduğunca sakin ortamlarda, pozitif enerjili insanlarla geçirmeye çalışmanız işinize yarayacak. Bu süreçte sanatsal faaliyetler, yaratıcılık gerektiren işlerden faydalanmak ruhunuza iyi gelecek. Çalışma ortamınızda sizinle sorunu olan insanları daha rahat algılayabileceğiniz bu dönemde gücün sizde olduğunu unutmayın ve yeni iş teklifleri için girişimlerde bulunmaktan kaçınmayın. Yeniay’ın Satürn ile uyumlu görünümü bu dönemde yapacağınız iş değişimi, maddi girişimler ve alım satım işlerinde size destek verirken, gökyüzünde etkin Neptün Venüs üçgeni evlenmek, nişanlanmak, aşk, huzur ve uyum duygusunu ilişkilerde daha yoğun hissetmek için ideal zamanda olduğunuzu gösteriyor.
İKİZLER
Yeniay sizin aşk hayatı, çocuklar, eğlence, flörtler, tatiller, reklam ve tanıtımlar alanınızda gerçekleşiyor. Hafta genelinde özel hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde alt tabanda yatan olası sorunlarla karşılaşacağınız bir nevi aydınlanma dönemi yaşıyor olacaksınız. Bekarsanız sizi çok tutkulu bir ilişkiye çekebilecek olan bu zaman diliminde, yaşamınızda ya hep ya hiç mantığı ile hareket edecek, görüştüğünüz insanlarla daha derin bağlar kurmayı arzuluyor olacaksınız. Ancak ilişkisi problemli devam edenleriniz için bu süreç, sırların ortaya çıkabileceği ve olasılıkla sorunlarla yüzleşilmeye hazır olunması gereken bir zamanı anlatıyor olacak. Bu süreçte çocuklar alanınız etki altında olduğu için onlarla ilgili gelişmeler de yine sözkonusu olabilecektir. Yeniay’ın Satürn ile uyumu bu süreçte kalıcı ve uzun vadeli ortaklıklar, evlilik ve ciddi ilişkiler kurabileceğiniz zamanı anlatırken, gökyüzünde etkin Neptün Venüs üçgeni yaşamınıza huzur, sanat, uyum ve barış gelmesi için size destek oluyor olacak.
YENGEÇ

10 Eylül 2016, Cumartesi 21:00

12 Eylül - 18 Eylül 2016 haftalık burç yorumu

KOÇ
Hafta genelinde etkin olan Uranüs Mars üçgeni ile motivasyonunuz artarken, hızlı hareket edecek, yaşamınızdaki problemlere yeni çözüm yolları bulabilecek, yurtdışı bağlantılı işler, eğitimler, seyahatler ve davalardan fırsatlar elde edebileceksiniz. Bu hafta gökyüzünde etkili olan Tkare ile genel sağlık durumunuza özen göstermeniz gereken, iş hayatınızdaki ilişkilerde problemler yaratabilecek bir etkide olacaksınız. Haftanın ikinci yarısında devam eden ciddi ilişkiler ve ortaklıklarda ani kararlar almamaya özen gösterin. 16 Eylül’de gerçekleşen Ay Tutulması, sizden manevi gelişim isterken, geçmişten gelen konu başlıkları ile yüzleşebilir, sessiz sakin, doğal ortamlardan fayda görebilirsiniz. Bu süreçte hayatınızdan çıkan her şey, sizin için yeni kapıların açılmasına aracı olacaktır. 25 Eylül’e dek önemli kararlar almaktan geride durmayı tercih edin.

BOĞA
Hafta genelinde etkin olan Uranüs Mars üçgeni ile finansal konularda yeni çözüm yolları bulabilirsiniz. Bu süreçte gizli eylemlerden ve gelip geçici ilişkilerden uzak durmanız gereken koşullar sözkonusu iken, bu hafta gökyüzünde etkili olan Tkare, yeni başlayan ilişkilerde ve çocuklarınızla olan iletişiminizde zaman zaman zorlanmalara sebep olabilir. Haftanın ikinci yarısında soğuk algınlığı, böbrekler ve bel ile ilgili problemlere dikkat ederek, genel sağlığınıza özen gösterin. İş ortamınızdaki ilişkilerde problemlerle karşılaşabilir ve insanların gerçek yüzünü daha rahat görebilirsiniz. 16 Eylül’de gerçekleşen Ay Tutulması arkadaş çevrenizle ilgili yeniden düzenleme yapmanızı sağlarken, 25 Eylül sonrasında kullanabileceğiniz şekilde yeni projeler, kalabalık ortamlardan gelen şanslar anlamında size yardımcı oluyor olacak. Yaşamınızda gruplarla çalışmalar, düğün, davet, organizasyonların arttığı zamandasınız.

İKİZLER

03 Eylül 2016, Cumartesi 02:30

Haftalık burç yorumları (5-11 Eylül)

KOÇ
Hafta genelinde etkin olan Satürn Neptün karesi sizin ilişkilerdeki iletişim şeklinizi, dünyaya bakış açınızı, yabancı ülkelere yaklaşımınızı, eğitim ve öğretmenler, danışmanlar, doktorlar ile ilişkilerinizi değiştirmenize yardımcı oluyor. Geçmişten gelen insanlar ve konular sizi yoklamaya devam ederken, rüyalarınız yol gösterici olacak. Bu süreçte yeni eğitimlere başlamak için uygun zamanda değilsiniz. 9 Eylül’de Jüpiter Terazi Burcu’na geçiş yaparak bir yıl boyunca sizin ortaklıklar, yakın dostluklar ve evlilik alanınızda ilerleyerek, bu alanlarda genişleme, mutluluk, uyum ve bekar olanlar için ilişki şanslarının açılmasına sebep olacak. Haftanın ikinci yarısında Venüs’ün açıları ile ilişkilerde kıskançlık, tekrarlayan problemlerin üzerine gitme ve sorgulama davranışlarından uzak durmayı tercih edin. Sosyal çevre ilişkilerinizde zorlanabilirsiniz.

BOĞA
Hafta genelinde etkin olan Satürn Neptün karesi sizin iş hayatınızı, parasal konulara ve cinselliğe bakış açınızı sorgulamanıza ve bu alanlarda yenilenmelere gitmenize sebep oluyor. Ameliyatlar, ölüm ve yeniden doğum konuları ile “Derinlik kazanma ihtiyacı” gibi konular yaşamınıza bir şekilde girebilir. (Ölüm diyince korkmak yerine, yaşam kadar ölümün de doğal olduğunu hatırlamak ve ölüm üzerine düşünmenin, yaşarken yaratacağı kazanımlara odaklanmak faydalı olacak) 9 Eylül’de Jüpiter Terazi Burcu’na geçiş yaparak bir yıl boyunca sizin iş hayatı, sağlık, evcil hayvanlar ve yanınızda çalışan yardımcılar alanınızda ilerleyerek bu alanlarda genişleme ve büyüme yaşamanıza sebep olurken, iş hayatınızda müşterilerin artması, birden fazla iş teklifi ile karşılaşma durumları yaşayabileceksiniz. Haftanın ikinci yarısında Venüs’ün açıları ile sağlık koşullarınıza dikkat etmeniz gereken koşullar sözkonusu iken ilişkilerde zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER

28 Ağustos 2016, Pazar 02:30

29 Ağustos-4 Eylül 2016 haftalık burç yorumu

KOÇ
29 Ağustos 4 Eylül Haftasının en önemli gökyüzü görünümü, 1 Eylül 2016’da gerçekleşen ve etkilerini uzun döneme yayacak olan Güneş Tutulması. Hafta genelinde iş hayatınızla ilgili kafa karışıklıkları ve yönsüzlük yaşayabilir, varolan iş ilişkilerinizdeki problemleri çözümlemek zorunda kalabilirsiniz. Bu süreçte evcil hayvanlar, yanınızda çalışan yardımcılar ve ilişkilerinizde karşınızdaki kişinin geçmişinde kaynaklanan sorunlar yaşayabilirsiniz. Başlayan Merkür Retro süreci ile birlikte sağlık konusunda önemsemediğiniz konular tekrar önünüze çıkabilirken, 25 Eylül’e dek iş değiştirmeyi planlamayın. Bu hafta yeni tanıştığınız insanların yaşamınızda uzun süreli olması daha zor bir ihtimal olarak kalacak. Günlük yaşamınıza sizi rahatlatacak spor, kişisel gelişim, kurslar gibi aktiviteler koymanız motivasyonunuzu yükseltecektirBOĞA
29 Ağustos 4 Eylül Haftasının en önemli gökyüzü görünümü, 1 Eylül 2016’da gerçekleşen ve etkilerini uzun döneme yayacak olan Güneş Tutulması. Hafta genelinde çocuklarınızın yaşamından kaynaklanan problemler, kısa süredir devam eden ilişkilerdeki sorgulamalar, krizler ve arkadaş çevrenizle ilgili gelişmeler karşınıza çıkarken, hem arkadaşlık ilişkilerinizi hem de özel yaşamınızı yeniden düzenliyor ve yaşamınızda size katkısı olmayan insanları hayatınızdan çıkarıyor olacaksınız. Başlayan Merkür Retro süreci ile birlikte, çocuğunuzun okulunu değiştirmek, işlerinizin reklam ve tanıtımlarını yapmak ve aşk hayatınızda ilk kez atacağınız adımlar konusunda dikkatli olmalı ve fırsatınız varsa bu eylemleri 25 Eylül sonrasına ertelemeyi tercih etmelisiniz.

İKİZLER
29 Ağustos 4 Eylül Haftasının en önemli gökyüzü görünümü, 1 Eylül 2016’da gerçekleşen ve etkilerini uzun döneme yayacak olan Güneş Tutulması. Hafta genelinde aile büyükleri, ev ve yerleşimle ilgili konularda problemler yaşayabilirken, devam eden uzun süreli ilişkilerde eğer bağlarınız zayıf ve uzun zamandır problemli devam ediyorsanız, tamamen ayrılma kararı alacaksanız. Bu süreçte ev taşımak, yer değiştirmek, evlenmek gibi eylemler için uygun zamanda değilsiniz. Başlayan Merkür Retro ile birlikte geçmişten ilişkilerden geri dönüşler alabilir, geçici konsantrasyon düşüklükleri yaşayabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkiler ve evlilik alanınızda son bir aydır devam eden stresli etkilerin geçmesi ve yeni insanlara şans verebilmeniz için 25 Eylül ve sonrasını beklemeyi tercih edin.


21 Ağustos 2016, Pazar 02:30

22 - 28 Ağustos haftalık Burç yorumu

KOÇ BURCU
22-28 Ağustos haftasında gökyüzünde devam eden Satürn Mars kavuşumu, eğitimler, yurtdışı bağlantılı işler, davalar, öğretmenler ve devam eden ilişkilerinizdeki iletişim konusunda durağan ve problemli bir enerji göndermeye devam ediyor. Bu hafta genelinde geçmişle ilgili konular sizi meşgul edebilirken, yeni bir eğitime başlayacak, yurtdışı ya da şehirdışı başvurularda bulunacak veya ilişkilerinizde önemli bir iletişim kuracaksanız, yanılgılara karşı dikkatli davranmanız gerekecek. Haftanın ikinci yarısında günlük yaşamınızda sosyallik ve arkadaşlardan gelen destek artarken, iş hayatınızda beklediğiniz görüşmeleri yapabilir, olumlu bir teklifle karşılaşabilir ve değerlendirebilirsiniz.BOĞA BURCU
22-28 Ağustos haftasında gökyüzünde devam eden Satürn Mars kavuşumu eşiniz ve yakınlarınızın maddi durumu ve onların yaşamından kaynaklanan zorlanmalarla karşılaşmanıza sebep olurken, bu süreçte miraslar, nafaka, burs, dışarıdan gelen gelirler ve toplu paralar konusunda durağan ve problemli bir enerji ile karşı karşıya olacaksınız. Hafta genelinde özellikle finansal konularda yanılgılardan uzak durmanız gereken, alım satım işleri, yatırımlar, banka hesapları konusunda karışıklık yaratabilecek süreçtesiniz. Haftanın ikinci yarısında başta özel yaşamınız ve ilişkileriniz olmak üzere, çocuklarla iletişim, tatiller, işlerinizin reklam ve tanıtımı konusunda pozitif bir atmosfere geçerken, bekarsanız yeni insanlarla flört etme imkanına sahip olabilirsiniz.

İKİZLER BURCU
22-28 Ağustos haftasında gökyüzünde devam eden Satürn Mars kavuşumu sizi evlilik, ciddi ilişkiler, ortaklıklar, avukatlar ve menajerle ilişkiler konusunda durağan ve problemli bir enerji ile karşılaştırıyor. Bu süreçte yaşamınızda olması gereken insanlar sizinle kalırken, uzun vadede yanınızda olmaması gerekenler de hayatınızdan çıkıyor olacaklar. Hafta genelinde eğer yeni bir ilişkiye başlayacak, yeni bir ortaklık kuracak, ilk kez bir menajer veya avukatla çalışmaya başlayacaksınız, bu süreç uzun vadede yanılgılara sebep olabileceği için karşınızdaki insanları çok dikkatli tanımadan ciddi bir ilişki oluşturmamanız yararlı olacaktır. Haftanın ikinci yarısında aileden gelen yardımlar, aile ilişkilerini düzeltmek ve ev, yerleşimle ilgili düzenlemeler açısından pozitif zamanda iken, ruhsal olarak daha pozitif hissetmeye başlayacaksınız.

YENGEÇ BURCU

17 Ağustos 2016, Çarşamba 05:00

Ay tutulması hayatınızı nasıl etkileyecek?

18 Ağustos’ta gerçekleşecek Ay Tutulması etkilerini Ağustos ayına yayarak, yaşamınızda hızlı bir değişim dönüşüm enerjisi başlatıyor ve göremediklerinizi görmenize, gerçeklerle yüzleşmenize yardımcı oluyor olacak. Kova Burcu’nda gerçekleşen Tutulma zamanında, seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, üniversite ve eğitimle ilgili konular, davalar, takım çalışmaları, kalabalık ortamlar, yeni projelerle ilgili konular hız kazanırken, bu alanlarda yeni başlangıçlara açık olacaksınız. İletişim konusunda her şeyin fazla abartılı ve büyük yansıyabileceği bu zamanda, daha sade, yalın, empati ile, az ve öz cümlelerle ilişkilerinizi sürdürmeniz, olası iletişim hatalarının önünü kesecektir. Eleştiri, yargılama ve küçük cümlelerden büyük anlamlar çıkarma bu Tutulma’nın enerjisine dahil olsa da, iş hayatı ve kariyer konusunda güçlü başlangıçlara açıklık veren bir zamandasınız. Tüm işlerinizi Merkür Retro başlangıcı, 28 Ağustos’a dek tamamlamanız , doğru zamanda harekete geçmenize yardımcı olacak ! Tutulma sürecinde kalp ve damarlarla ilgili problemler, baş dönmesi, tansiyon gibi sağlık sorunları ile karşılaşabileceğiniz için, genetik olarak bu tip rahatsızlıklarınız varsa önlem almanız ve kontrollerinizi aksatmamanız süreci sağlıklı geçirmenize yardımcı olacaktır.
Senenin en önemli değişim enerjisine açık olun ve yaşamınıza gelen yeni deneyimleri içtenlikle karşılamayı tercih edin.


KOÇ BURCU
Ay Tutulması Ağustos sonuna dek etkilerini sürdürerek, sizin gelecek, projeler, arkadaşlıklar ve kalabalık ortamlar alanınızı aydınlatıyor. Bu süreçte yeni iş teklifleri alabilir, görüşmeler yapabilir, orijinal fikirlerinizle iş hayatınızda dikkat çekebilir ve projelere başlayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle ilgili gerçeklerle yüzleşeceğiniz Tutulma zamanında, ilişkilerinizde küçük ayrıntılara takılıp, iletişim problemleri yaşamak yerine, resmin bütününe odaklanmak sorunları aşmanıza yardımcı olacak. Yurtdışı bağlantılı işler, başvurular, eğitim ve iletişim alanlarında geçici zorlanmalar yaşayabileceğiniz süreçtesiniz.
BOĞA BURCU
Ay Tutulması Ağustos sonuna dek etkilerini sürdürerek, size kariyer ve yaşam hedefleriniz konusunda hızlı değişimler ve yeni başlangıçlar fırsatları sunuyor. Bu süreçte aile büyüklerinizi ilgilendiren gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Parasal durumunuzu kontrollü götürmeniz gereken ve alım satım işlerinde dikkat gerektiren Tutulma, aynı zamanda yaşamınızdaki sırların da aydınlanmasını sağlarken, özel ilişkilerinizde yeni başlangıçlara, tanışmalara ve problemsiz devam eden ilişkilerde geleceğe yönelik yeni bir yol haritası belirlemeye, ciddi adımlara destek oluyor olacak.
İKİZLER BURCU
Ay Tutulması Ağustos sonuna dek etkilerini sürdürerek size eğitimler, yurtdışı bağlantılı işler, davalar, seyahatler, takım çalışmaları, yeni kurslar ve kalabalık ortamlarda yer alma anlamında şanslar sağlıyor olacak. Bu süreçte ev almak, ev ve yerleşimle ilgili değişiklikler, aileden gelen destekler anlamında pozitif zamandasınız. Özel yaşamınızda yargılayıcı davranmak yerine, olanlara zaman vermek, artık yürümediğine inandığınız noktada ise hem dostluk hem de özel ilişkilerinizde bağlarınızı kesmekten çekinmemek sizin için önemli olacak. Bu süreçte özel ilişkilerinizde her zamankinden daha sabırlı ve anlayışlı olmanız gereken zamanda olacaksınız.
YENGEÇ BURCU
Ay Tutulması Ağustos sonuna dek etkilerini sürdürerek bu süreçte miraslar, toplu paralar, prim, nafaka, burs, dışarıdan gelen gelirler ve kariyer konusunda size pozitif etkiler sunuyor olacak. İş hayatı konusunda zorlandığınız ya da uzun süredir problemli giden alanlar varsa, şimdi yeni teklifleri değerlendirmek ve iş hayatında olumsuz koşulları geride bırakarak, daha verimli alanlara geçmek için şanslı zamandasınız. Tutulma sürecinde sağlığınıza ekstra dikkat etmeyi tercih edin. Alacağınız teklifler, yeni görüşmeler, yakın çevre, akrabalar, kardeşler ve arkadaşlardan gelen destekler ile motivasyonunuzu arttırıyor olacaksınız.
ASLAN BURCU
Ay Tutulması Ağustos sonuna dek etkilerini sürdürerek bu süreçte yakın dostluklar, ortaklıklar, özel yaşam ve evlilik konusunda size yeni başlangıçlar ve ilişkilerinizi ilerletme fırsatı sunuyor olacak. Bekarsanız, yeni ve uzun süreli ilişkilere başlayabilir, devam eden ilişkileriniz varsa bu süreçte kutlama, nişanlanma, evlenme kararı alabilirsiniz. İlişkileriniz uzun zamandır problemli gidiyorsa bu süreçte yargılayıcı davranmadan zaman vermeyi tercih ederek, zamanın yaralarınızı iyileştirmesine izin verin ve geleceğe güvenin.Tutulma size yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz yeni alanlar açarken, maddi manevi hediyeler ve parasal anlamda beklentilerinizin karşılığını getiriyor olacak.
BAŞAK BURCU