Bir yeşil ceket beş ayrı kombin

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

EN NEON 

Yeşil giydiniz diye renk konusunda soft olmak zorunda hissetmeyin. Neon renklerle de güzel oluyor.

EN ŞIK

Blazer elbiseler son dönemin sevilen trendlerinden. Hele bu elbise yeşilse tadından yenmiyor.

EN SPOR

Ceketle şık kombinler yapmak şart değil. Şort ve crop’la da sonuç harika.

EN SEVİLEN

Beyaz tişört, jean ve yeşil ceket üçlemesi bu aralar en sık rastladığımız görünümlerden.

EN İDDİALI

Baştan ayağa yeşil olmak çok trend. Yeşil ceketi, takım pantolonuyla deneyin.

KEŞİF

KIYAFET KİRALAMAK GİYİNMENİN GELECEĞİ Mİ OLACAK?

Yeni trend, satın almak yerine kıyafet kiralamayı, giyinmenin geleceği olarak gören Gözde Atasoy ve Ayşe Kefli, sınırsız bir gardırop yaratma hayaliyle çıktıkları UnoMoi yolculuğunu anlattı.

Hikayenizi sizden dinleyelim...

Kadınlara ‘Akıllı Alışveriş Modeli’ ile bütçeleri kapsamında satın alamayacakları lüks segment ürünleri kullanım hakkı sunuyoruz. Tüm dünyada kadınlar dolaplarının yüzde 80’ini hiç giymiyor. UnoMoi’de amacımız, kadınlara alışverişte önceliklerinin ‘kiralama’ olması adına ilham olmak. Çünkü, biz kiralamanın giyinmenin geleceği olduğuna inanıyoruz. İş modelimizin özü sürdürülebilirliğe dayanıyor.

Sistem nasıl ilerliyor?

İş modelimiz Türkiye’de ilk ve tek. Türkiye’de bilinen kiralama modeli, özel bir gece ya da bir davet için abiye kiralama sistemine dayanıyor. UnoMoi’nin en büyük farkı envanterindeki çeşitlilik. Bir kadının, hem hafta içi iş hayatında, hem de hafta sonu sosyal hayatında, yaz / kış tatillerinde, doğa sporlarında kullanabileceği her türlü kıyafet ve aksesuar envanterimizde mevcut.

Nasıl bir gelir modeli oluşturdunuz?

İş modelimiz yurt dışında ‘Modanın Netflix’i’ olarak tanımlanıyor. Gelir modelimiz abonelik sistemine dayanıyor. Bu kapsamda, abonelerimiz, 549.99 TL karşılığında, envanterimizden, kendi seçecekleri dört ürünü, bir ay boyunca kiralayarak, sınırsız kullanım hakkına sahip oluyorlar.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder