Bazı kadınlar sanslı!

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Orgazm kadınların derdi. Pek çoğu ilişkiye uyum sağlayamamaktan yakınıp duruyor. Bazıları ise doğuştan şanslı. Onlar cinselliği seviyor, tadını çıkarıyor, hem kendilerini hem de sevdikleri erkeği mutluluğa taşıyorlar...

Böyle soru yok!

Ayda 60’ı nasıl azaltırım?

Ayda 60-70 kere mastürbasyon yapıyorum. Bunu azaltmanın bir yolu var mı?

Cevap: Ayda 60-70’lik çılgın ya da çocuk okurum. Sen küçük tuvaletinle mastürbasyonu mu karıştırıyorsun? Bak yaşını bile yazmamışsın. Galiba biraz uçuksun. Sen neden ikide bir girdiğin tuvalette bu kadar oyalanıyor, odana çekilip kapıları kapatıyorsun? Bunları ailen görünce “Ders çalışmak için” mi diyorsun? Anacığın, babacığın yuttu da ben bu sayı olayını yutmadım. Günde 4-5 mastürbasyon hesabına göre sen ayda 120-150 kere mastürbasyon yapıyorsun. Bunu 1 yıla çıkarırsak 1440-1800 kere skora ulaşmış oluyorsun. Hadi bir 10 yıl üzerinden hesap edelim. 14400-18000 mastürbasyon çıktı karşımıza. O zaman sende ya depo kurumuş ya da akıl yerinden oynamış olacaktır. Benden söylemesi.

Günün soruları

26 yaşındayım, 6 aya evleneceğim. 69 kiloyum ve hiç ilişkiye girmedim. Penisim 7 santim. Acaba eşimi mutlu etmeye yeter mi?

Cevap: Değerli okurum, evlilikte mutluluğun önemli temel taşlarından biri (belki de ilki) cinselliktir. Diyelim ki bir kadın, hayat boyu kullanacağı bir araba alacak. Ona bir gece kapı önüne bir kamyon, minibüs, otobüs ya da triportör koyar ve “İşte bunu kullanacaksın” derseniz ne kadın onu kullanabilir ne de arabalar işe yarar. Sonra kadına şöyle diyorsunuz: “Evliliğin bütün koşullarında ve bu araba konusunda da naz maz, sitem ya da isyan yok. Böyle gelmiş, böyle gider. Dışarıda hayal ettiğin arabalara bakmak bile yasaktır. Sunulanla mutlu olacaksın çünkü aile kutsaldır, bunu unutma.” İyi de ruh da satın alınmaz ki. Değerli okurum, 7 santimlik penisin fonksiyonları yerinde, eşinin de bedensel ve ruhsal yapısı uygunsa bu sorun yaratmaz. Kadın da bunu sebep sayarak sana baskı yapmaz.

Penisim neden titriyor?

19 yaşındayım, cinsel deneyimim yok. Bu sıralar cinsel organımda titreme, seyirme oluyor. Acaba sebebi ne olabilir?

Cevap: Değerli okurum, sorun olduğunu sanmıyorum. Mastürbasyon niyetiyle değil, deriye biraz masaj yap. Bir süre sonra geçer diye düşünüyorum. Organa karşı tutumunu son derece titiz ve duyarlı buluyorum. Oysa bu duyarlılığın yarısını sevgiline ya da ileride eşine göstersen, onun psikolojik ihtiyaçlarını, sevecen davranışlarını anlayışla karşılasan eviniz mutluluk yuvasına döner. Sonra yine aynı duyarlılığı biraz disiplin sosu katarak çocuğunuzun eğitimine harcasanız, onu hayata hazırlasanız ülkede ne anarşi ne kadın cinayetleri ne de sokak kargaşaları olurdu. Bari şu önerilerimi pilavın üzerine karabiber eker gibi ekin, robot olmaktan çıkın, hem iyi bir baba hem de iyi bir eş olmaya çalışın.

Konuşunca sıvı geliyor

18 yaşındayım. Bugüne kadar hiç kız arkadaşım olmadı. Şimdi bir kızla birlikteyim. Ne zaman yanına yaklaşsam penisim sertleşiyor. Çok az akıntı geliyor. Bu durum normal mi yoksa tedavi şart mı?

Cevap: Değerli okurum, her şey normal. Aslanlar gibi, çakı gibi, kartal gibi, koç gibi normal. Hüner azgınlaşmış atın dizginlerini iyi tutmakta.

Zevk almıyorum

17 yaşındayım. Mastürbasyon yapınca zevk almıyorum. Ne yapmalıyım?

Cevap: Değerli yavrum, bu bir bünye sorunu. Altında psikolojik nedenler yatıyor olabilir. Ama bu sorunun başına dert açağını sanmıyorum. Ayrıca olayların üzerine gidip kendini zorlama. Bence kız arkadaşlarına olan ilgini duygusal ve dostluk yönünde geliştir. Belki psikolojik yaşın mastürbasyon sınırına gelmedi. Biraz bekleyelim. Kız 3-4 kez orgazm oluyor Ben 22, kız arkadaşım 21 yaşında. 1 yıldır beraberiz. İlişkiye giriyoruz. İlk defa ilişkiye girmesine rağmen 2-3 defa orgazm oluyor. Acaba bu kız sorunlu mu? Kendimden şüpheleniyorum.

Cevap: Değerli okurum, kız arkadaşın çok seviyor seni. Senin kız hararetli ve canlı. Ateşli ve duyarlı, daha ne istiyorsun? Gözün korkuyorsa, ilişkinizi sınırla. İleride evleneceksen bu kıza bulunmaz nimet diye bakabilirsin. Ama bu yaşta evlenmeyi düşünürsen her ikinizin de hayatı çıra gibi yanabilir.

Hayat kadınıyla beraber oldum, hasta mıyım?

1 ay önce bir hayat kadını ile beraber oldum. O günden beri penisimden sıvı geliyor. Acaba bir hastalık mıdır?

Cevap: Değerli okurum, pek hastalık tarif etmiyorsun ama insanın dişi ağrıdığında diş doktoruna gitmezse oradaki iltihap dişi çürütür. Eğer mikrop kapmışsan, bunu hemen bir laboratuvarda tetkik ettir. İdrar ve meni tahlili yaptır. Bence iyi olur ve pahalı değildir.

Hamile miyim?

23 yaşında kızım. Sevgilimle ön sevişme yaşadık. Vajinama boşaldı, hamile kalmış olabilir miyim? Adetim 10 gün kadar gecikti.

Cevap: Sevgili okurum, bir 10 gün daha bekle. Sonra gebelik testi yaptır. Duruma göre hareket edin.

Ya mutlu edemezsem?

27 yaşındayım. Mastürbasyon yaptığımda da, kız arkadaşımla beraber olduğumda da çok erken boşalıyorum. Kız bir şey demedi ama onu tatmin edemediğimi düşünüyorum. Çaresi var mıdır?

Cevap: Tabii var yavrum. Evlilik koşulları oluştuğunda tedavi olacaksın o kadar. Tedavisi var.

Kızdan soğudum Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla beraber olduk. Bu olaydan sonra kız arkadaşımdan soğudum. Ayrılmayı bile düşünüyorum.

Cevap: Değerli okurum, ayrıl gitsin. Neyi zorluyorsun ki? Hem sana hem kıza yazık. Zaman kaybı, iş kaybı ve üzüntü. Sen derslerine çalış, işine bak.

Eşimi çok seviyorum

36 yaşında, 2 çocuk annesiyim. Eşimle 7 yıl önce severek evlendik. Maddi sorunlar cinsel hayatımıza yansıyor. Hiç orgazm olmadım. Zevk alıyor, eşimle birlikte olmak istiyorum ama orgazm olamıyorum. Ne olur bana yardım edin.

Cevap: Sevgili okurum, vajinal orgazmı yakalayamadın. Birçok kadın senin gibi. Bunun aşkla, sevgiyle ilgisi yok. Bazı kadınlar klitoris orgazmdan vajinal orgazma geçemiyorlar. Vajinal orgazmın sorumluluğunun bir bölümü eşinde. Birleşme süresi, ustalığı gibi. Kolay çare bulamıyoruz. Biraz bekleyin, fantezilere devam edin.

Midem bulanıyor

25 yaşında, 1 yıllık evli kadınım. Evlendiğimizde eşimle 2 ay ilişkiye giremedik. Çok korkuyordum ama zamanla korkumu kendi yendim. Şimdi tek sorunum ilişkiye girdikten sonra çok sancım olması ve midemin bulunması. Siz bu büyük bir sorun yaratır mı?

Cevap: Değerli okurum, istem dışı vajina kasların kasılıyor, acıyı o yüzden duyuyorsun. Mide bulantın da acı korkusundan, kendini bu işe hazırlayamamandan kaynaklanıyor. Beyin ya da beden kabul etmiyor, itiyor. Sanıyorum profesyonel bir yardım alman gerekecek. Ama unutma zaman lehine işleyecek.

Ya kendime hakim olamazsam...

17 yaşındayım, her gün 3 kez mastürbasyon yapıyorum. Bunun zararı olur diye korkuyorum. Bazen gidip bir kızla ilişkiye girmek istiyorum ama kendime sahip çıkamam diye korkuyorum.

Cevap: Sevgili yavrum, çözüm aklın ve iraden. Aile terbiyen. Öteki kızları da yakının, kardeşin gibi görmen. Geleceğini düşünmen. Herkes gibi normal yollarda yürümen. Bu yaşlarda kızlarla ilişkiyi düşünmemen. Ve de cinselliğe erinmemen. Yeter mi yavrum? İstersen 3 sayfa doldurayım. En iyisi mastürbasyonu haftada 3’e indirmen...

Zayıflasam işe yarar mı?

17 yaşındayım. Penisim 8 santim. 1.72 boyundayım ve 80 kiloyum. Acaba kilomdan mı kaynaklanıyor? Zayıflasam işe yarar mı?

Cevap: Değerli okurum, evet işe yarar. İnebilirsen 65 kiloya in. Sonra bana ölçü bildir. Ben de sana ‘Bravo bak, dediğin oldu” diye bol keseden selam göndereyim.

Günün sözü: Katıksız sevginin ömrü uzundur. Aynı şey aşk için söylenemez. H.D.

14

Yazarlarımızdan

08 Mayıs 2021, Cumartesi 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder