Hadise'nin olay olan mavi takımı, Serenay Sarıkaya'nın çok konuşulan botları...

YAZI BOYUTU

Gerek giyimiyle, dansıyla gerek Demet Akalın'la girdiği polemikle olsun son zamanlarda dilimizden düşmüyor Hadise. Bir 'Hadise' diye tutturduk gidiyoruz bakalım, hayırlısı... 


Mavi takımı için aynısını söyleyemeyeceğim

Daha geçenlerde Hadise'nin dansıyla ilgili bir yazı yazmıştım ve yazımda tercih ettiği sahne kıyafetlerinin, cesur elbiselerinin ona çok yakıştığını söylemiştim. Ama geçen akşam bir davette giydiği mavi takımı için aynısını söyleyemeyeceğim.


Modelde bile eğreti duruyor

Hem boynu hiç yokmuş gibi durmuş hem de hiçbir şekilde olmamış. Üstelik olay takımın Hadise'ye yakışmaması da değil çünkü direk takım çirkin. Belki üstü biraz zorlarsak fena değil kategorisine girer ama alt felaket. Markanın modelinin üstünde bile eğreti duruyor. 


4 bin 865 TL'lik takım

Bu çok konuşulan takım hangi markanın ve fiyatı ne kadar, çok merak ettim ve araştırdım. Takım Mehtap Elaidi'ye ait. Ceket 2 bin 700 TL, Pantolon ise 2 bin 165 TL.


'Dünya starı olayım derken, Ciguli olmuş'

Bu arada sosyal medya da benimle aynı fikirde ama onlar işi biraz abartarak yorumlamış. Birkaç yorum bırakıyorum buraya: 

  • "Dünya starı olayım derken, Ciguli olmuş."
  • "Hadise boynun nerde?"
  • "Polemik yapacağına kıyafetlerine zaman ayır biraz."
  • "Bu ne hal!"

Bu botlar metreyle mi satılıyor?

Gelelim en az Hadise'nin mavi takımı kadar çok konuşulan Serenay Sarıkaya'nın botlarına. Kabul edelim Serenay Sarıkaya baya güzel bir kadın ve çuval bile giyse yakışır dediğimiz tipten. Cidden de her giydiğini yakıştırıyor. Ama bu sefer öyle bir bot tercih etmiş ki benim bile nutkum tutuldu. Fotoğrafı görünce bu botları heralde metreyle satıyorlar dedim. Çünkü çok ama çok uzun.

***Serenay Sarıkaya'nın botları da 7 bin TL bu arada. 

Tabii Serenay'ın botlarını da sosyal medya affetmemiş, hemen onun botlarına gelen yorumları da ekliyorum: 


  • "Fırıncı küreği gibi."
  • "Ayak mı kapalı pide mi belli değil."
  • "Botun başından taksiye binsem sonuna kadar 20 lira yazar. "


Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...