Elif Bayram İhtişamı sadeliğinden... Camdaki Kız'ın gelinliği olay oldu!
HABERİ PAYLAŞ

İhtişamı sadeliğinden... Camdaki Kız'ın gelinliği olay oldu!

Geçen perşembe akşamı çoğumuzun hem severek hem de gerilerek izleyip takip ettiğimiz Camdaki Kız sezon finali yaptı. Sezon finalinde 'Nalan'ın yani Burcu Biricik'in giydiği gelinlik ise olay yarattı ki yaratmakta da haklıydı.

İhtişamı sadeliğinden... Camdaki Kızın gelinliği olay oldu

İlk defa bir dizide gelinliği, saçı, makyajı, çiçeği, aksesuarı kısacası her şeyiyle çok güzel bir gelin gördük. Hal böyle olunca gelinlik arayışındaki gelin adayları Burcu Biricik'in gelinliğinin peşine düştü. Kim tasarladı, hangi modaevine ait, fiyatı ne kadar, kumaşı ne? Tüm bu soruların cevabını Kanal D Haber cevaplamış, ben de izledim ve sizler için yazıya döktüm.

İhtişamı sadeliğinden... Camdaki Kızın gelinliği olay oldu

Öncelikle gelinlik Beyaz Butik’in sahibi Hacer Özil ve dizinin yapımcıları tarafından oturup düşünülerek, sadece ve sadece Nalan için tasarlanmış. Yani o gelinlik hazır bir gelinlik değil, Burcu Biricik gerçek bir gelin gibi gelinlik provalarına gitmiş.İhtişamı sadeliğinden... Camdaki Kızın gelinliği olay oldu

KRALİYET AİLELERİNİN TERCİHİ...

Gelinlik kumaşı olarak kraliyet ailelerinin tercihi olan ziberlin ve mikado tercih edilmiş. Ayrıca kuyruğu da 4.5 metre. Gelinlik sade olduğu için ışıltı duvakta kullanılmış. Taşlarla işlenmiş özel bir duvak hazırlanmış. Taşlardan oluşan saç aksesuarı da yine özel olarak Nalan yani Burcu Biricik için tasarlanmış.

GELİNLİĞİN FİYATI NE KADAR?

İhtişamı sadeliğinden... Camdaki Kızın gelinliği olay oldu

Gelinlik, tacı ve duvağı ile birlikte ise tamı tamına 43 bin lira.

İhtişamı sadeliğinden... Camdaki Kızın gelinliği olay oldu

Sıradaki haber yükleniyor...
holder