10 Temmuz 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Aşk yaşamınızda sizi etkileyen önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Yaşam enerjisiyle dolusunuz. Arkadaşlarınızın size sunacağı eğlenceli tekliflere hazır olun. Olumlu bir dönem.

BOĞA: Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi savunma ihtiyacı duyacaksınız. Güzel konuşmalarınızla çevrenizi etkileyecek ve karşıt düşünceleri püskürteceksiniz. Kendinizi anlatma çabaları içindesiniz. İlginç bir gün.

İKİZLER: Maddi konularda kişisel ve girişimci yapınızın ortaya çıkmasından yanasınız. Mantık ve akılcı davrandığınız her konu size başarıyı getiriyor. Ay’ın verdiği etkilerle kişisel deneyimlerinizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

YENGEÇ: Güneş burcunuzda ilerlerken düşündüğünüz konuları pratiğe dökerek isteklerinizi yeniden gündeme getireceksiniz. Siz kalıcı başarılardan yanasınız ve çalışkan, disiplinli belli bir potansiyeli olan kişileri seviyorsunuz.

ASLAN: Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşüncelerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Kendi kararlarınızı vermek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı arzu ettiğiniz konuda kullanacaksınız. Randevularınızı ertelememelisiniz.

BAŞAK: Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir dönem. Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız. Karşılıklı fikir çarpışmaları yaşanacak, yeni düşünceler ve farklı fikirler gündemde olacak.

TERAZİ: Duygusal davranmaktan mümkün olduğu kadar kaçıyorsunuz. Arkadaşlarınızla ortak kararlar alacak, tavırlarınızla çevreye örnek olacaksınız. Yaşam kalitenizi artırma konusunda kendinizi rahat hissedeceksiniz.

AKREP: İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen çevre koşullarına güven duymuyorsunuz. İnanmadığınız şartları değiştirmek adına olumlu çaba harcamanız kolay değil. Baskıcı düşüncelerden vazgeçin.

YAY: Çalışma arkadaşlarınızın özgün, değişik fikirli olmasından yanasınız. Çevrenizi etkileyecek ve birçok kişinin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Düşünce sınırlarınızı genişleteceksiniz.

OĞLAK: Güçlü görüntünüzün arkasında takdire ihtiyacınız var. Bugün, arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak, kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. Sosyal aktivitelerin gündem kazanacağı bir gün.

KOVA: Yalnız hissetmek istemediğiniz için iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak istiyorsunuz. Bugün, hırslı yönlerinizi çevrenin koşullarıyla birleştirmelisiniz. Doğru kişilerle birlikte çalışmak sizi dinlendiriyor.

BALIK: Ay, burcunuzda ilerliyor. Sezgileriniz yoğun, güçlü kişiliğinizi ön plana çıkarmaktan korkmamalısınız. Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız.

Yazarlarımızdan

03 Ağustos 2020, Pazartesi 17:32
03 Ağustos 2020, Pazartesi 07:00
03 Ağustos 2020, Pazartesi 07:00
Sıradaki haber yükleniyor...
holder