11 Eylül 2019 Burç Yorumları

YAZI BOYUTU

KOÇ: Bugün düşüncelerinizi toparlama konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Partnerinizin fikirlerine önem verin. Ortak paydalarını birleştirdiğiniz zihinsel aktivitelerden kazançlı çıkacaksınız. Hırslı davranıyorsunuz.

BOĞA: Sosyal ilişkilerinizde sizden beklenenleri gözünüzde fazla büyütüyor ve olmayan sorunlar yaratıyorsunuz. Bugün, partnerinizi yanlış anlamanız mümkün. Onun iyi niyetli yaklaşımlarını farklı değerlendirebilirsiniz.

İKİZLER: Bazı değerlerin değişmesinden rahatsızlık duymadan, çevrenizi sorguluyorsunuz. Arkadaşlarınızın davranışlarını eleştirmeden önce onları farklı bir şekilde etkilemekten yanasınız ve bunu başarıyorsunuz.

YENGEÇ: Enerjinizin gücünü ilişkilerinize yansıtabiliyorsunuz. Partnerinizin değişen fikirlerine karşı hoşgörülü davranarak iyi niyetli yaklaşımlarınızı ispat etmelisiniz. Sabit düşüncelerin size faydası olmadığını anlayacaksınız.

ASLAN: Bulunduğunuz ortamda estirdiğiniz olumlu rüzgarlar, partnerinizi de etkiliyor. Siz güçten yanasınız ama bu özelliğinizi sergilerken çekiciliğinizi istediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir gün. Çok huzurlusunuz.

BAŞAK: Partnerinizle birbirinizi sınamak için uygun bir gün. Karşıt düşünceleri savunuyor olmanız, fark edemediğiniz bazı duyguların ortaya çıkmasına neden olacak. Çelişkili davranışlarınız var ve bazı şeylerden emin olmalısınız.

TERAZİ: İyi bir performans sergiliyor ve arkadaşlarınızın takdirini alıyorsunuz. İlişkilerinizde tartışılmaz bir üstünlük sağlıyor ve gerçekleştirmeye çalıştığınız konuda taşların yerine oturduğunu hissediyorsunuz. Olumlu bir gündesiniz.

AKREP: Gelip geçici davranışlardan çok kalıcı duygular içinde olmak istiyor ama bir türlü olayların sonunu getiremiyorsunuz. Bugün, partnerinizin desteği ile yeni oluşumlara kendinizi güçlü ve hazır hissedeceksiniz.

YAY: Maddi konularda gizlilik ilkesine bağlı kalmak istiyorsunuz. Satın alma konusunda cesurca itiraflar yaparken çevrenizden aynı şeyleri bekliyorsunuz. Durum değerlendirmesi yaparken olaylara farklı yaklaşıyorsunuz.

OĞLAK: Tavırlarınızla çevrenizde farklı biri imaj yaratıyorsunuz. Bulunduğunuz şartları zorlamayı seviyor ama bunu yaparken kimseye hesap vermek istemiyorsunuz. Partnerinizle, gereksiz konuları tartışabilir ve kırgınlık yaşayabilirsiniz.

KOVA: Sizi aşan sıra dışı konular üzerinde çalışmayı seviyorsunuz. Yaratıcılığınız engellendiği zaman başarılı olmanız mümkün değil. Duygusal ilişkilerinize yeni boyut kazanıyor. Kendinizi her anlamda hazır hissediyorsunuz.

BALIK: Çevrenize şüpheli şekilde yaklaşmanız mümkün. Size anlatılan her şeyin arkasında farklı şeylerin olabileceğini düşünüyorsunuz. Yakın dostlarınızın ilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazı detaylar kafanızı kurcalıyor.

Yazarlarımızdan

24 Şubat 2020, Pazartesi 08:08
24 Şubat 2020, Pazartesi 07:01
24 Şubat 2020, Pazartesi 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...