11 Eylül 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Birlikte çalıştığınız kişilerin değişik fikirlerinden yaralanabilirsiniz. Destek gördüğünüzde kendinize olan güveniniz artıyor. İdeallerinizle yaşamaktan memnunsunuz ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz.

BOĞA: Güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız. Beklentilerinizde acele etmeden kendinizi ifade etmenin yollarını arayın. Platonik duygular ağır basabilir.

İKİZLER: Duygular önemini kaybedecek. Sezgilerinizde yanılmıyorsunuz. İnatçı ve başına buyruk davranışlarınız sizi farklı yaparken bazı tereddütlerinizi yenmenize de yardımcı oluyor. Bilinçaltı takıntılarınız sizi olumlu yönlendirecek.

YENGEÇ: Çevrenize karşı sevecen ve anaç duygular içindesiniz. Arkadaşlarınızın her türlü sorunlarına çare bulma çabası içindesiniz. Dostlar arası kırgınlıklara aracılık yapabilirsiniz. Uzun sürecek yakınlıklara tanık olacaksınız.

ASLAN: Mantıkla duygu karmaşası yaşayacağınız bir dönem. Sosyal hayat ve becerileriniz hareket kazanacak. Kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Verilen sözlerin yerine getirilmesine özen göstermelisiniz.

BAŞAK: Fiziksel anlamda epey aktif bir tavır içindesiniz. Yaşam kalitenizi yükseltecek sağlık aktiviteleri size iyi gelecek. Sosyal hayat sizin için önemli. Size karşı özverili davranan kişilere karşı tedbirli olmalısınız.

TERAZİ: Bulunduğunuz ortamlarda ön plana çıkma olasılığınız yüksek. Kendinizden emin tavırlarınızla çevrenizi etkiliyorsunuz. Dileklerinizin kabul görmesinden mutlu olacaksınız. Bugün çok çekicisiniz.

AKREP: Doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman verimli oluyorsunuz. Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için iş arkadaşlarınızla sıkı dostluklar kurmak size iyi gelecek. Ortak çalışmalar gerekiyor.

YAY: Çevrenizde size yardım edecek ve enerjisinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacak. Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışmaları geçici aşkları da gündeme getirebilir.

OĞLAK: Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar yapmak için kullanacaksınız. Unuttuğunuz bir aşktan alacağınız haber şaşırtmamalı. Bu dönem, güçlü ve istediğiniz dostlukların temelini atacaksınız.

KOVA: Düşüncelerinden yararlanabileceğiniz dostluklar kuracak ve bu konuda müthiş bir iletişim içinde olacaksınız. Başkalarına çılgın gelen işler, size kolay gelecek. Yaşantınızla ilgili değişimler içinde olacaksınız.

BALIK: Sessizce işinizi yapmaktan hoşlandığınız için rahatsız edilmek istemeyebilirsiniz. Her konuda yoğun duygular içindesiniz. İşinize odaklanmak isteyeceksiniz. Her türlü konuda akıllıca kararlar vereceksiniz.

Yazarlarımızdan

21 Ekim 2020, Çarşamba 09:36
Sıradaki haber yükleniyor...
holder