11 Mart 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bugün partnerinizle olumlu iletişim içindesiniz. Aldığınız ortak kararları yaşama geçirme konusunda daha inatçı olacaksınız. Mantıklı davranışlarınızla entelektüel ilişkileri doğru rotaya çekmelisiniz.

BOĞA: Hedefiniz belli ve siz amacınıza adım adım yaklaşıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz birçok konu ilginizi çekebilir. Çevreyle ilgili koşulları yeniden biçimlendirmek elinizde.

İKİZLER: Toplumsal ilişkileriniz yolunda. Hisleriniz çok güçlü. Bilinçaltınızda geliştirdiğiniz farklı olma isteğini geleneksel yapınızdan dolayı bir türlü yaşama geçiremiyorsunuz. Sezgilerinize güvenebilirsiniz.

YENGEÇ: Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsunuz fakat tereddütleriniz var. Zekanız sayesinde olayları toparlayacak ve istediğiniz şekilde rayına oturtacaksınız. Yeni işinizle ilgili yoğun temponuz mükemmel.

ASLAN: Bugün partnerinizle sürtüşme yaşayabilirsiniz. Sürekli hareket halinde olmak sizi mutlu ediyor. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakacak. Bazı fikrilerinizde aşırılık görülebilir.

BAŞAK: Yaşantınızla ilgili ihmal ettiğiniz konuların güncellik kazanması size fazladan sorumluluk getirecek. Elinizdeki işlerin gelişmesiyle ilgili sorunlar olabilir. Sosyal ilişkileriniz yeni bir boyuta giriyor.

TERAZİ: Duygusal konularda bazı fanatik düşüncelerin esiri olabilir ve eskiye özlem duyabilirsiniz. Özellikle sevdiklerinizle paylaşmanız gereken çok şey var. Daha esnek olursanız kendinizi huzurlu hissedeceksiniz.

AKREP: İletişim için her donanıma sahipsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak isteklerinizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Çalışırken duygusal yönünüzü ortaya koyuyorsunuz. Yeni projeler peşindesiniz.

YAY: Çevrenizin sorunlarıyla uğraşacağınız bir gün. Kardeşler ve yakın akrabaların sizden destek beklemeleri sonucunda özel işlerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Yaşama esnek ve pratik bir şekilde bakıyorsunuz.

OĞLAK: Gücünüzün farkındasınız ve başlangıçlar için cesarete sahipsiniz. Maddi konularla ilgili güzel fırsatlar gündeme gelecek. İlişkilerinizi gözden geçirmek için önünüze konulanları görmezden gelmeyin.

KOVA: Yakın ilişkilerinizde duygusal davranarak herkesi şaşırtabilirsiniz. O sert havanızın altında yumuşak bir kalbiniz olduğunu çevrenize göstermenin tam zamanı. Bazıları sizi yanlış tanıyor, bunu biliyorsunuz.

BALIK: Enerjinizi sevdiklerinize yansıtacak ve onların sorunları ile yürekten ilgileneceksiniz. Maddi isteklerinizde artış var. İsteklerinizden vazgeçmeyin. Yaşam kaliteniz her gün artıyor.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder