12 Eylül 2019 Günlük burç yorumları

12 Eylül 2019, Perşembe 10:09
AA

KOÇ: Duygusal ve romantiksiniz. Her an gözyaşı dökmeye hazırsınız. Enerjinizi olumlu kullanmalısınız. Yaratıcı yönleriniz ön planda olacak. Duygusal konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Yanlış anlaşılıyorsunuz.

BOĞA: Enerjiniz düşük. Bu nedenle yapmanız gereken birçok işi yarım bırakmanıza neden olabilir. Karamsarlığa kapılmanız için hiçbir neden yok. Yetersizlik duygusu içinde olmanız her şeyi olumsuz etkiliyor.

İKİZLER: Değişkenlik göstermek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Meraklı yapınızı ön plana çıkarıyorsunuz. Yol fırsatlarını değerlendirmelisiniz. Birlikte olduğunuz kişilerle ilginç konuşmalar yaparak çevrenizi etkiliyorsunuz.

astroloji.jpg


YENGEÇ: İdeallerinizi yaşama geçirmek için gösterdiğiniz çabanın taşları yavaş yavaş yerine oturuyor. Bugün ince hesaplar ve planlar içindesiniz. Yaşamınızla ilgili vereceğiniz kararların sonuçlarını çabuk görmek istiyorsunuz.

ASLAN: Bugün yollarla ilgili gelişmeleri takip etmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü güçlendiriyorsunuz. İsteklerinizde artış var. Kendinize güveneceğiniz işler yapacak, duygusal coşkular yaşayacaksınız.

BAŞAK: Bugün kendinizle ilgilenin. Bilinçaltınız pozitif enerji ile dolduğu için çok daha geniş bir istek yelpazesi gündeme gelecek. Bugün maddi konularla ilgili duygusal bir güvene ihtiyaç duyuyorsunuz.

astroloji-dersleri_16_9_1535361057.jpg


TERAZİ: Partnerinizle karşıt düşünceler içinde olmanız aranızda duygusal sorunların ortaya çıkmasına neden olacak. Onun istekleri sizin tarzınıza ters düşebilir. Olayları abartmaya başladınız, saplantılarınızdan vazgeçin.

AKREP: Bugün duygularınız epey yoğun ve abartılı gelişiyor. Her zamanki çözümcü yapınız sayesinde bazı olaylar çok çabuk geçecek ve dinginliğe kavuşacaksınız. İşlerinizin yoğunluğu sinirlerinizi bozuyor.

YAY: Savaşçı gezegen Mars burcunuzda ilerliyor. Enerjinizi kişisel isteklerinizle birleştiriyor, güçlü iletişim kuracağınız kişileri arıyorsunuz. Beğendiğiniz konularda kendinizi mükemmel hale getirmek isteyeceksiniz.

8199460.jpg


OĞLAK: Entelektüel oluşumlar için uygun bir gün. Ama duygusal takıntılarınız yüzünden olayların sınırlarını genişletebilirsiniz. Evdeki değişimlere karşı nazik olun. Huzursuzluk duymanız gerekmez.

KOVA: Arkadaşlarınızla aranızdaki duygusal bağlar güçleniyor. Koruma içgüdünüzün yoğun olacağı bir gün ve isteklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Ama farklı fikirde olan kişilerle aranızda anlamsız problemler çıkabilir.

BALIK: Bugün inatçı yapınızı ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız. Eğer kalbiniz boş ise, çevrenizde ve arkadaş gruplarınızda ilginizi çekecek biriyle tanışabilirsiniz. Duygularınızı sınamalı, temkinli davranmalısınız.

Sıradaki haber yükleniyor...