13 Haziran 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bugün üst düzeyde kişilerle görüşmeler yapacak, fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz. Aile içinde bazı anlaşmazlıklar var ve çok kolaylıkla halledilebilecek konuda detayları anlatacaksınız.

BOĞA: Duygusal ilişkilerinizde rest çekseniz bile aşktan kopmanız kolay değil. Sadece keyifli günler geçirirken bu beraberlikten çok şey beklemeyin. Alışkanlıklarınız konusunda dikkatli olmalısınız.

İKİZLER: Maddi konularda iş imkanlarınız artıyor. Organizasyonlardan az miktarda para kazanabilirsiniz. Çok istediğiniz ve kafanızda şekillendirdiğiniz uzun vadeli isteklerinizi gözden geçirmelisiniz.

YENGEÇ: Ortaklarınızla birlikte, riskli kararlara imza atabileceğiniz bir gün. Ani heyecanlarınıza kapılınca bir sonraki adımınızda yanılgıya düşebiliyorsunuz. Bugün, iddiacı yapınızla çevreyi yoruyorsunuz.

ASLAN: Çevrenizdeki kişilerin fikirlerinden yaralanmak istediğiniz bir gün. Değişik düşüncelerden yola çıkarak sonuca daha fazla yaklaştığınızı görmekten mutlu olacaksınız. Koşulları yeniden değerlendirin.

BAŞAK: Maddi konuların üstesinden gelebilmek için bazı planlara ihtiyacınız var. Harcamalarınıza disiplin getirmeli ve karşınıza çıkan ani fırsatlardan faydalanmalısınız. Ailenizle hareket etmeniz gerekebilir.

TERAZİ: Bugün ailenizin istekleri karşısında bocalayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız. Enerjinizin üstünde hareket ettiğinizde sinirli tavırlar sergiliyorsunuz.

AKREP: Bugün yalnızlık hissediyor ve olaylara duygusal yaklaşıyorsunuz. Anlaşılmadığınızı zannederek, arkadaşlarınızın kalbini kırabilirsiniz. Uzun süredir tanıştığınız biri ile duygusal anlar yaşayabilirsiniz.

YAY: Bugün çalışma yaşantınızla ilgili bazı sorunlar çıkabilir. Bulunduğunuz ortamlarda hoşnutsuz durumlar söz konusu olabilir. İşinizde gerekli sorumluluk duygusuna sahipsiniz ama bazı zorluklar yaşıyorsunuz.

OĞLAK: Hırslarınızın sizi esir almasına izin vermezseniz kendinizi son derece huzurlu ve rahat hissediyorsunuz. Bugün, iş anlamında başarınızı ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz . Gücünüzün farkındasınız.

KOVA: Bugün, yalnız kalma ihtiyacındasınız. Daha sakin düşünmek istiyorsunuz. Özgüveninizin yüksek olduğu bir gün ve yakın dostlarınızın güçlü desteği sayesinde istediğiniz aktiviteleri yaşama geçirebilirsiniz.

BALIK: Bugün partnerinizin duygusal yaklaşımları kafanızın karışmasına neden olacak. Aranızda sorun haline gelen güven konusunu tekrar konuşmalısınız. Fikirlerine önem verdiğinizi ona hissettirmeli, onayını almalısınız.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder