2 Aralık 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Duygularınız coşkulu. İşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Bu defa eski hatalarınızı tekrarlamamaya çalışmalısınız. Ufkunuz açık. Duygu iniş çıkışları yaşamanız normal. Bugün cazip ve çekicisiniz.

BOĞA: Yoğun bir çalışma temposuna girdiniz. Yaptığınız işin tüm sorumluluğunu yüklenmeniz bazı kıskançlıkların ortaya çıkmasına neden oluyor. Aşkta fazla inatçı bir yapınız var. Sevdiğiniz kişi sizi ikna etmekte zorlanıyor.

İKİZLER: İş konusunda taviz vermek istemiyorsunuz. Karşıt Merkür gezegeninin etkisiyle işinizde ısrarcısınız. Bu nedenle sonuç lehinize gelişiyor. Yaşam sevinci size çok yakışıyor, değerini bilmelisiniz.

YENGEÇ: Sabır gerektiren tüm işler gelip sizi buluyor. Uzun vadede yapılan çalışmalarda başarı gösteriyorsunuz. Bu yüzden çevreniz size güveniyor. Aşk size yakışıyor. Sevdiğine sizin kadar özen gösteren çok azdır.

ASLAN: Güçlü hafızanız her konuda size yardımcı. Size yapılan haksızlıkları unutmamanız iş yaşamınızı zorluyor. Aslında haklısınız. Siz görkemli duyguların insanı olmaya devam edin. Coşkulu yapınıza haksızlık yapılıyor.

BAŞAK: İş yerinde yaşadığınız olaylar sizi yeniden motive etti. Yeniliklere kapalısınız. Çevreniz sizi ikna etmek zorunda kalabilirler. Kargaşadan nefret ettiğiniz halde olaylar gelip sizi buluyor. Bazen zorlanıyorsunuz.

TERAZİ: İş yaşantınızda değişen tablolar sizi de etkiliyor. Çevre koşulları yüzünden şartlarınızı yeniden yapılandırıyorsunuz. Düzenli ilişkileri sevdiğiniz halde fazla üzerinize düşülmesinden hiç hoşlanmıyorsunuz.

AKREP: İş motivasyonunuzun iyi olduğu günlerden biri. Düşünüyor, hayal ediyor ve yaşama geçiriyorsunuz. Kıskançlığa hedefsiniz. Aşırı duygusal ve kıskanç günlerinizden biri. Çekiciliğiniz ve cazibeniz mükemmel.

YAY: İşkolik bir yapınız var. Boş kalmaya tahammülünüz yok. Hemen kendinize iş icat ediyorsunuz. Yeni keşifler peşindesiniz. Aşk yaşantınızda aklınızı kurcalayan sorulara çözüm bulmayı denemelisiniz.

OĞLAK: Çevreniz kalabalık olmasına rağmen kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Sorunlarınızı paylaşamamak canınızı sıkıyor. Bugün aşkla aranız iyi değil. Somurtarak bir yerlere varamazsınız. İçinizi acıtan çok şey var.

KOVA: Kendinize yeten yoğun çabalarınızın tek şahidi yine sizsiniz. Bu durumdan bıktınız. Oysa takdir edilmeye ne çok ihtiyacınız var. İçinizde sebebini tahmin edemediğiniz öyle çok korku var. Yaşananları yok edemezsiniz.

BALIK: Hep kendi pencerenizden baktığınız bu yaşamda kayıplarınızın olması doğal. İş yaşantınızda anlaşılma savaşları veriyorsunuz. Aşkı algılama biçiminiz çok farklı. Kendinizi haklı görmek için aracılara ihtiyacınız yok.

Yazarlarımızdan

20 Ocak 2022, Perşembe 07:01
20 Ocak 2022, Perşembe 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder