23 Ağustos 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Sözleriniz dikkat etmelisiniz. Farkında olmadan yaptığınız bu davranışınızı telafi etmekte güçlük çekebilirsiniz. Yaşayacağınız olaylar aile bireylerini birbirlerine yaklaştırabilir. Dar bakış açısı size göre değil.

BOĞA: İş çevrenizde geniş bir perspektifle olaylara yaklaşmanıza rağmen bazı kıskançlıklara engel olamıyorsunuz. Bazı konularda alçak gönüllü olmayın ve isteklerinizi bir liste halinde sunun. Aşırı endişeli tavırlarınız var.

İKİZLER: Duygularınız derinlik kazanmaya başlıyor. Sevdiğiniz kişinin size olan davranışlarından kuşku duyabilirsiniz. İsteklerinizi baskı altında tutuyor, kıskançlık duygularınızı gizliyorsunuz. Egonuz gittikçe güçleniyor.

YENGEÇ: İlişkilerinizi gözden geçirmeli ve kafanızdaki düşüncelerinin netlik kazanmasına izin vermelisiniz. Bu dönem her şeyi sorgulayacaksınız. Gizli planlar ve dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacak.

ASLAN: Bu dönem baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için kendinizi korumaya alacaksınız. İsteklerinizi enerjinizle donatmayı biliyor, uyumlu bir kombinasyon yaratıyorsunuz. Takıntılı bir tavır sergiliyorsunuz.

BAŞAK: Düşüncelerinizde ısrarcı bir tavır takınarak sosyal yaşantınızda farklı konumlar elde edeceksiniz. Baskıcı bir tavır sergileyeceksiniz. Başkalarının fikirlerine ihtiyaç duymayacaksınız. Fırsatları değerlendirirken aktifsiniz.

TERAZİ: Yaşantınıza aniden girecek kişilerle güçlü arkadaşlıklar kuracaksınız. Egolarınızın yüksek olduğu bu günlerde çevredeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak. Adalet duygunuz yardımsever yönünüzü ortaya çıkacak.

AKREP: Aşkta hatalar yapmamak için ısrarlı tutumunuzu sürdürmelisiniz. Çevrenize taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz. Sezgileriniz çok güçlü. Kendinizi yeniden yapılandırmak için yeni düşünceler içine girebilirsiniz.

YAY: İnsanlara karşı olumlu yaklaşarak çevrenize örnek olmayı başaracaksınız. Artık eski korkularınızı yendiğinizi ve enerjinizi ortaya çıkardığınızı göreceksiniz. Süregelen bir ilişkiniz varsa aşkınızı irdeleyin.

OĞLAK: Yaşadığınız dengesizliklerden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, aşırıya kaçmadan temkinli davranışları tercih etmelisiniz. Huzursuzluğunuzu yenmeli, yalnız kendi sorunlarınızı ve isteklerinizi düşünmeye çalışmalısınız.

KOVA: Doğru kararlar almak bu sizin elinizde. Gireceğiniz ortamlarda kaçırdığınız fırsatlar ufkunuzun genişlemesine yol açacak. Yüksek mevkili kişilerden destek almak size değişik fırsatlar hazırlayacak.

BALIK: Dostlarınızı şaşırtmak istemiyorsanız aşırıya kaçan hareketlerinizin erken farkına vararak önlem almalısınız. Maddi konular sizin için her zaman çok önemli, biliyorsunuz. Bugün güç duyguları sizi gergin yapabilir.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder