Filiz Özkol 23 Mayıs 2022 günün burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

23 Mayıs 2022 günün burç yorumları

KOÇ: Bugün düşüncelerinizde belli bir kararsızlık var. Bilginizi paylaşmakta tereddütlü davranıyor ve kimseye fikirlerinizi söylemek istemiyorsunuz. Çevrenizdeki kişiler bu yönünüzü algılayabiliyor ve çaresiz kalıyorlar.

BOĞA: Arkadaşlarınız arasında farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına başarılı çalışmalar içindesiniz. Onların bazı sorunlarına yardımcı olmak isteyeceksiniz. Çevreniz giderek hareketleniyor.

İKİZLER: Maddi konulara sıkıca sarılıyorsunuz. Bugün kendinizi ispat ederken kibar olmalısınız. Maddi konularda gündemi yakından takip edin ve olaylara göre pozisyonunuzu ayarlayın. Avantajlı durumdasınız.

YENGEÇ: Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor ve detaylardan yola çıkıp en mükemmeli oluşturmaya çalışıyorsunuz. Olaylara geniş açıdan bakıyorsunuz. Kurallara uygun hareket ettiğinizde işler kolay sonuçlanacak.

ASLAN: Duygusal konularda kafanız karışabilir. İstek ve hayalleriniz arasında köprü kurarken zorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizle ilgili ulu orta konuşmayın. Bazı konular başkaları için önemli olabilir.

BAŞAK: Derin ve keskin görüşler içindesiniz. Şartlarınızı gözden geçirirken aktif kişilerle iş birliği içine girmelisiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin morali sizin tutumunuza bağlı olacak. Kendinize güveniyorsunuz.

TERAZİ: Mesleki konuların ön sıralarda yer alması nedeniyle ertelediğiniz işler birikti. Buna çözüm bulmalısınız. Ele aldığınız konuları sabırla çalışarak ortaya çıkarma konusundaki planlarınız size başarı getirecek.

AKREP: Fırsatların size getireceği avantajların bilincinde olarak ilişkilerinize yön verin. Çok tepkili hareketleriniz sizi zorda bırakabilir. Bugün bu konuda dikkatli olun. Önemli organizasyon çalışmaları içinde olabilirsiniz.

YAY: Duygularınızda artış sizi tatminsiz yapabilir. Her şeyi çabuk kavrıyor ve kesin çözümler getiriyorsunuz. Bugün partnerinizi sorgulama gereği duyabilirsiniz. Hedeflerinizi yüksek tutmanız sizi zorluyor.

OĞLAK: Orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyorsunuz. Hareketli ve neşeli bir gün olacak. Sezgilerinizde artış var.

KOVA: Siz duygularınıza hakim olduğunuz müddetçe bazı olayları yeniden yapılandırabilirsiniz. Gün içindeki olaylara karşı takınacağınız tavırları iyi belirlemelisiniz. Sizi aşan konularda temkinli davranmalısınız.

BALIK: Yoğun düşünceler içindesiniz ve anlatım güçlüğü çekiyorsunuz. Sizin duygularınızı başkalarının anlaması kesinlikle mümkün değil. Bugün, sezgileriniz mükemmel. Sadece enerjinizi doğru kullanmalısınız.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder