24 Aralık 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: İddialı bir gün. Kendinizle ilgili düşünce ve duygu yenilikleri içindesiniz. Savaşçı Mars burcunuzda ilerlerken duygusalsınız. Takıntılardan uzak durmak için çaba göstermelisiniz. Bocalama ihtimaliniz yüksek.

BOĞA: Bugün çözümlemeniz gereken birçok konuyu bir arada düşünmekten kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Çevrenizle bağlarınızı güçlü tutmak zorundasınız. Diyaloglarınızı yeniden gözden geçirmenin tam zamanı.

İKİZLER: Bugün güçlü arzular içindesiniz. Hisleriniz tavan yapıyor. Çevrenizdeki kişilere yardım etmekten keyif alacağınız bir gün. Organize planlar yaparken size fikir vermek isteyenleri göz ardı etmeyin. Dikkatli olun.

YENGEÇ: Çevrenize tepki gösterebileceğiniz bir gün. Bazı kişilerin size olan tavırları canınızı sıkacak. Tahakküm altına girmek istemiyorsunuz. Başarınızın devamı için çevrenizle uyumunuzu bozmamanız gerekli.

ASLAN: İdeallerinizden taviz vermek istemeyişiniz sizi daha güvenilir biri yapıyor. Yollarla ilgili planları uygulamak için fırsatları değerlendirmelisiniz. Amaçlarınızı doğru kullanmaya başlamalısınız.

BAŞAK: Maddi konularla ilgili yoğunluğunuzu denetleyin. Sezgileriniz fazla çalışıyor. Para trafiğiniz yoğunlaşıyor. Unuttuğunuz borçlarınız ve ödenmesi gereken sorunların yeniden gündeme gelmesi söz konusu.

TERAZİ: İlişkiler konusunda hassas bir gün. Karşıt burcunuzda ilerleyen savaşçı Mars, sizi öfkeli yapabilir. İlişkilerinize yansıtmamalısınız. Haklı olduğunuz konularda haksız duruma düşme ihtimaliniz çok yüksek.

AKREP: Eskiye özlem duymanız yüzünden bazı hatalar yapabiliriniz. Geçmiş sorumlulukların verdiği rahatsızlık sizi üzüyor. Yeni bir yapılanmaya ihtiyacınız var. Bugün sosyal yanınız çok güçlü. Destek alacaksınız.

YAY: Yeni duygular söz konusu. Eski dostlarla olmak keyifli gelecek. Amaçsız toplantılardan uzak kalın. İdealleriniz önemli. Hayatı istediğiniz gibi yaşayın. Kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin.

OĞLAK: Yapacağınız işlerin ses getirmesini istiyor ve bu konuda gerekli altyapı çalışmalarını daha da sıkı tutuyorsunuz. Bugün sıra dışı kişilerle bir araya gelme planları içindesiniz. Önemli adımlar atmak üzeresiniz.

KOVA: Hırslı yönlerinizi gözden geçirip çevre koşullarına bakmalısınız. Organizasyonlar gündeme gelirken fikir ayrılıkları yüzünden tartışmalar söz konusu. Hayallerinizi yapıcı şekilde konumlandıracaksınız.

BALIK: Çevrenizdeki kişilerin fikirlerinden yaralanmak istediğiniz bir gün. Değişik düşüncelerden yola çıkarak sonuca yaklaştığınızı görmekten mutlu olacaksınız. Disiplinli davranışlarınız karşı tarafı olumlu etkiliyor.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder