Filiz Özkol 27 Ocak 2022 günün burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

27 Ocak 2022 günün burç yorumları

KOÇ: Ailenize daha çok vakit ayırmanız gerektiğini biliyor ama işlerin yoğun olmasından dolayı ziyaretlerinizi epey seyrek tutuyorsunuz. Duygusal yönlerinizi sürekli içinizde saklamaktan çok yoruldunuz.

BOĞA: Dostlarınızdan vazgeçemeyeceğinizi çevrenize ispat etmelisiniz. Sizi haksız yere suçlayan yakınlarınız var. Elinizdeki işleri bir an önce bitirme çabası içinde olacaksınız. Görüşmeyi arzuladığınız birçok arkadaşınız var.

İKİZLER: Yeni kararlar almak için uygun bir döneme girdiniz. Maddiyatla ilgili konular ve yeni fikirler arasında seçimlerinizi doğru yapmalısınız. Eski şartlardan ne kadar bıktığınızı mantıklı şekilde ortaya koyabilirsiniz.

YENGEÇ: Düşüncelerinizi saklamak size yakışıyor. Güvende hissetmeme duygunuzdan kurtulamıyorsunuz. Eski olayları artık kafanızdan atmanın yolunu bulmalısınız. Geçmişin pürüzlerini ayıklamalısınız.

ASLAN: Çevrenizin fikirlerinden etkilenerek yola çıktığınızda hata yapıyorsunuz. Sizin için önemli kişilerden alacağınız eleştiri canınızın sıkılmasına neden olabilir. Kapasiteniz yüksek, fırsatı kaçırmak istemiyorsunuz.

BAŞAK: Kariyerinizi ön plana çıkarmanın zamanı. Karşınıza çıkacak fırsatlar size bazı tereddütler yaşatabilir. Bırakın eskimiş düşünceleri ve bir an önce atılımlarınızı gerçekleştirin. Mesleki anlamda iyi bir dönemindesiniz.

TERAZİ: Ruhsal tarafınızı ideallerinizle birleştirin. Beklediğiniz haberlerin size sağlayacağı avantajlardan payınıza düşeni alacaksınız Kendinizle ilgili sorunları kafanıza takmayın. Yolculuklar size iyi gelecek.

AKREP: Maddi konularda girişimciliğiniz size birçok kapıyı açıyor. Becerikli ve akıllıca davranmanız size bazı olanakları da getiriyor ve önüne geçilmiyor. Fakat, yaşamınızla ilgili sınavlarınız hiç bitmiyor.

YAY: Ay’ın bulunduğu konum, aşk ilişkilerinizi gündeme getirecek. İkili ilişkilerinizde maddi kaygılarınız öne çıkıyor. Bu da canınızı sıkıyor. Partnerinizin size olduğu gibi kabul etmesini sağlamalısınız.

OĞLAK: Başkalarından daha zeki olduğunuz için onların sözleri size sıkıcı geliyor. Kafanızın ne kadar çok çalıştığını biliyorsunuz. Sosyal ilişkilerinizde parladığınızı göreceksiniz. Sabırlı davranışlarınız çok önemli.

KOVA: Birlikte çalıştığınız kişileri eleştirmek bazen dost kaybetmenize neden olabiliyor. Ortak iş yaptığınız kişilerin sizden çok daha farklı bir şekilde düşünmeleri yüzünden aranızda sorunlar çıkabilir.

BALIK: Doğal ve keyifli biri olmanız rağmen, bugün duygusal konuşmalarınızla dostlarınızın üzülmesine neden olabilirsiniz. Olayları kafanıza fazla takmanız, onların sizden uzaklaşmasına neden olabiliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder