28 Haziran 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Yaşam savaşı verilen her bir sürecin sonunda kilitlenebildiğimiz tek bir yer var; sağlığımız. Koşulların sürekli değişip durduğu günlük hayatın stresini atabilmek için sohbet ortamları sizi mutlu ediyor.

BOĞA: Zamanla edindiğiniz deneyimlerinizi bir yapı taşı gibi kullanarak yükseliyorsunuz. Nerede gerekli bağlantıları kuracağınızı, çevrenizle ilişkilerinizin hangi ortamlarda avantaja dönüşeceğini biliyorsunuz.

İKİZLER: Kısa bir zamana istediğiniz konuları sığdırırken, stratejik öneme sahip ve gününüzün büyük bir kısmını ayırmanı gereken işleri göz ardı ediyorsunuz. Hobi niteliğinde bakmanız gereken bu tür işlere dikkat edin.

YENGEÇ: Dost çevresinde yaptığınız sohbetlerde keyifle dinleniyorsunuz. Ama konusu edilen bazı sorunlar sizin ilgi alanınız dışına taşabilir. Bu tür durumlarda fikir yürütmek için kendinizi zorlamayı bırakın.

ASLAN: Çalışma hayatınızla neredeyse iç içe giren özel yaşamınızı değerlendirirken biraz objekitf olmaya çalışmanız gerekiyor. Bu nedenle ipler elinizde olmasa da ılımlı bir tavır sergilemeli, kalp kırmaktan uzak durmalısınız.

BAŞAK: Sevdiğiniz kişi ile ilgili konularda mantığın yerini ve dozunu iyi ayarlayın. Çünkü, öyle yanıtlar veriyorsunuz ki karşınızdaki donup kalıyor. Yaşamda kurulan sistemin maddi temeller üzerinde inşa edildiği bir gerçek.

TERAZİ: Her konuda mantığın getirdiği alternatifleri en iyi şekilde kullanmayı biliyorsunuz. İşinizle ilgili meydana gelebilecek gecikmede sakin kalmalısınız. Çevreyle ilişkilerinizde güven önemli.

AKREP: Maddi konularda günlük akışın getirdiği çıkmazlarda, içinde bulunulan durum ne gerektiriyorsa onu yapıyorsunuz. Mütevazı şekilde hareket ettiğinizde arzu etmediğiniz sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Dikkatli olun.

YAY: Maddi konulardaki değerlendirmeniz son derece göreceli. Bir an değerli olan, başka bir zaman gözünüzde değerini yitiriyor. Direkt olarak sizin performansınızı yansıtacak konu ile ilgili gerekli özeni göstermediniz.

OĞLAK: Aşkta ciddi, nazik ve entelektüel birine özlem duyuyorsunuz. Gerekli esnekliği gösterip eleştiri mekanizmasını çalıştırmazsanız, istediğiniz tepkiyi yakalayabileceksiniz. Uyumlu olmalısınız, unutmayın.

KOVA: Hislerinizi büyük kitlelerle paylaşmak yerine daha güvendiğiniz kişilerle paylaşmayı denemelisiniz. Bu şekilde davranırsanız mutlu olduğunuz anların sayısı daha da artacak, hayal kırıklıklarınız azalacak.

BALIK: Asıl zor konunun, iki kişinin bir araya gelebilmesini sağlayacak koşulları yaratmak olduğunu biliyorsunuz. Bu nedenle aşırı tavizkarsınız. Bu da duygusal dengenizi altüst ediyor. Biraz kararlı olun.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder