29 Aralık 2019 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bugün, duygularınızı bastırmak ve sezgilerinizi yeniden gözden geçirmek istiyorsunuz. İnce planlarınız var ama çalışmalarınızı düzenlerken kişisel özelliklerinizi göz önünde bulundurun. Detaylara dikkat etmelisiniz.

BOĞA: Kalabalık ortamlardan zevk alacağınız bir gün. Arkadaşlarınızla bir araya gelip farklı konular üzerinde tartışabilirsiniz. Fikirleri size ilginç gelebilir. Söz vermeden iyice düşünmelisiniz. Geriye dönüş çok zor oluyor.

İKİZLER: Başarınızı ortaya çıkaracak çalışmalar için gerekli enerjiye sahipsiniz. Bugün, bulunacağınız ortamlarda her türlü fikirlere açıksınız. İş konusunda daha sıkı bir disipline ihtiyacınız var, unutmayın.

YENGEÇ: İnadınızı bir kenara bırakarak, yaşamınızda yeni bir bakış açısı geliştirin. Bazı değişimler yaşıyorsunuz. Düşünce olarak farklı istekleriniz var. İştahınızla ilgili denetime ihtiyacınız var. Aşırılıklardan vazgeçin.

ASLAN: Kırılgan bir gün. Olayları derinlemesine düşünürken çevredeki olumsuzluklara karşı duygusal bir savunma içindesiniz. Kalabalık ortamlarda bile yalnızlık duygusuna kapılabilirsiniz. Bazen haksız da sayılmazsınız.

BAŞAK: Duygularınızda beklediğiniz karşılığı görmek için sizin de aynı yaklaşımları hissetmeniz gerekiyor. Aşkta fazla detaycı ve eleştirel şekilde davrandığınız sürece olayların olumsuz yönlerini görmeye devam edeceksiniz.

TERAZİ: Dengeli tavırlarınızı unutacak olaylarla karşılaşmanız mümkün. Kendiniz farklı boyutta hissedebilirsiniz. Bugün, çalışma ortamınızdaki olumsuzluktan etkilenebilirsiniz. Aldırmamayı bir türlü öğrenemediğini biliyorsunuz.

AKREP: Enerjinizi doğru kullanacağınız özel günlerden biri. Çevrenizdeki hiçbir olaya duyarsız kalamayacaksınız. Partnerinizin size karşı romantik yaklaşımlarından etkileneceksiniz. Her türlü aktiviteye hazırsınız.

YAY: Kaosa kapılmadan mantıklı düşünmeniz gerekebilir. Bugün, fazla alıngan ve kırılgan davranıyorsunuz. Yapacağınız fedakarlıkların yanlış anlaşılması sonucunda derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Mükemmelsiniz.

OĞLAK: Her konuda mantıklı olmanızdan dolayı bugün birçok dostunuzdan davet alabilirsiniz. Sizi farklı kılan sadeliğinizle gireceğiniz ortamlara yeni bir tarz getireceksiniz. Arkadaşlarınız arasında farklısınız, biliyorsunuz.

KOVA: Düşünmek istemediğiniz konuların güncellik kazanmasından çekiniyor gibisiniz. Bugün, iletişimde olduğunuz kişilerle değişik maddi konuları gündeme getirmek isteyeceksiniz. Sabırlı olmaya devam etmelisiniz.

BALIK: Duygu insanısınız. Bugün, partnerinizle yaşayacağınız olayların sonuçları sizi rahatsız edebilir. Onun kişisel sorunlarından etkilenmemeye çalışın. Ama duygusal nedenler sizi birbirinize daha da yaklaştırıyor.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder