30 Haziran 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bugün, organizasyon çalışmalarıyla yaşantınıza renklendireceksiniz. Liderlik yapabileceğiniz bazı olayların gündem kazanmasıyla kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Maddi konularda bolluğa kavuşmanız zaman alabilir.

BOĞA: Özgürlüğünüz için her türlü şartıı kendinize hedef olarak belirleyebilir ve kişisel isteklerinizle toplumsal olayları kafanızda bağdaştırabilirsiniz. Güçlü enerjiniz ve istekleriniz çevrenizde sorun yaratabilir.

İKİZLER: İsteklerinizde aşırıya kaçtığınız zaman kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı bilmenize rağmen, tutkularınız yüzünden heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Başlangıçlar konusunda fazla ısrarcısınız.

YENGEÇ: Hayalleriniz için işbirliğine ihtiyacınız var. Ama çevrenizdekilere karşı önleyemediğiniz bir güvensizlik sergiliyorsunuz. Birçok konu karmaşık bir şekilde karşınıza çıkabilir, şartları yeniden koordine edebilirsiniz.

ASLAN: Arkadaşlarınızla işbirliği içinde olacağınız bir gün. Düşüncelerinizden yola çıkıyorsunuz ama değişen koşullara ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Çıtanız yükselirken bağlantılarınızı sıcak tutmalısınız.

BAŞAK: Kendinizi denetleme huyunuzdan vazgeçin. Sistemli yapınızın getirdiği sorumluluk karşısında bunalabilirsiniz. Bugün, zaman kavramını unutturacak aktiviteler içinde olabilirsiniz. Maddi konular canınızı sıkabilir.

TERAZİ: Hırslarınız yüzünden çevrenizi kırabilirsiniz. Karşınızdaki kişilere isteklerinizi diretmeyin. Finans konularına vereceğiniz ağırlık sayesinde yeni aşamalar kaydedeceksiniz. Özgün fikirlerle yola çıkıyorsunuz.

AKREP: Yolculuklarla ilgili bazı projeler gündeme gelebilir. İç sıkıntılarınızın tek nedeni, çevrenizin problemlerine çözüm üretmekten yorulmanız. Bugün, sadece kendi arzularınızın ön planda olacağı işler yapmak isteyeceksiniz.

YAY: Enerjinizi belli edecek işlerin peşindesiniz. Sınırlarınızı genişletmek istiyorsunuz. Liderlik vasıflarına çabuk alışacak ve isteklerinizi kolayca ortaya koyacaksınız. Gücünüzün farkındasınız. Çevrenize de yansıtıyorsunuz.

OĞLAK: Düşüncelerinizden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmanıza rağmen, bugün olaylara bakış açınızda gözle görülen bir esneklik söz konusu. Yatırım konusunda kararlı adımlarınız mevcut. Tüm işlerinizde yenilenme söz konusu.

KOVA: Düşündüğünüz konuların kabul görmesi sizin için mutluluk kaynağı olacak. Hırslarınız konusunda kendinize söz geçiremiyorsunuz. Aşırıya kaçmamak sizi çok şey kazandıracak. Şartlar sizden yana, değerlendirin.

BALIK: İş yaşantınızda gösterdiğiniz çabanın sizi kazandıracağı prestiji unutmamalı ve geleceğe yatırım yapmaktan çekinmemelisiniz. Değer yargılarından yola çıkıp da hatalarına sizin kadar sahiplenen çok az kişi vardır.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder