8 Ocak 2021 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: İş çevresinde kişiliğinizle sempati topluyorsunuz. Ama alışılan iş düzenine karşı tavırlarınız bugün sizi zorlayabilir. Kafanızın karışık olmasına rağmen birlikte çalıştığınız kişilerin iş disiplinleri sizin için çok önemli.

BOĞA: Kendi adınıza güvenin önemli olduğunu bildiğiniz için, size bu duyguyu sağlayacak kişilerin etkisinde kalıyorsunuz. Bugün gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz ama bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz.

İKİZLER: Grup çalışmaları için uygun bir gün ve çabalarınızı çevresel faktörlerle akıllıca birleştirmelisiniz. Bugün duygusal takıntılarınızdan uzak kalmalısınız. Zamanınızı ihmal ettiğiniz sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

YENGEÇ: Bugün, görüşeceğinizin kişilerin toplumsal başarınıza katkıları olabilir. Meslek yaşantınızla ilgili değişimlere hazır olmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda yaptığınız çalışmalardan dolayı takdir göreceksiniz.

ASLAN: İş yaşamınızda çevreyle iletişiminiz mükemmel. Disiplinli yapınızı ortaya çıkaran çalışmalar sergiliyorsunuz. Başarınızın takdir görmesi motivasyon gücünüzü artıracak. Bugün, hiçbir konuda acele etmeyin.

BAŞAK: Her zaman belli standart dahilinde davranarak hedeflerinize akıllıca yaklaşıyorsunuz. Araştırmacı yönünüzü geçmiş deneyimlerinizle birleştireceksiniz. Yeni olaylar gündeme gelecek. Sabırlı olmalısınız.

TERAZİ: Düşüncelerinizi toparlamanız gerektiğini bilmelisiniz. Bilinçaltınız karışık ve bekledikleri performansı sunmakta zorlanabilirsiniz. Belli etmiyorsunuz ama doğanız gereği her şeyi gereksiz irdeliyorsunuz.

AKREP: Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsanız yapacaklarınızı sistemli şekilde planlayıp acele etmemelisiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Bugün, her ortamın farklı yönlerini göreceksiniz.

YAY: İsteklerinizden ödün vermek istemiyor ve direnme gücünüzü kullanıyorsunuz. Yaratıcılığınızı toplumsal olaylarda kullanmaktan yanasınız. Düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçiyorsunuz.

OĞLAK: Çevreyle ilişkilerinizi ve yakınlarınızı eleştirmek için birçok neden ortaya çıkacak. Beklentilerinizin kısa sürede gerçekleşmesi için sabırlı bir yapı sergiliyor, değerlerinize sahip çıkmayı çok seviyorsunuz.

KOVA: Bugün kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyin kendi denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Tekliflere temkinli yaklaşmanızda fayda var.

BALIK: İstediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmayı denemelisiniz. Bugün yakın ilişkilerinizden farklı anlayış ve duygusallık bekliyorsunuz. Çevrenizle aranızda gelişen rekabet duygusuna ihtiyacınız yok.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder