9 Ekim 2019 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Sosyal hayatta etkin bir durumdasınız. Bu da girdiğiniz ortamlarda birçok gözün üstünüze çevrilmesine neden olacak. Özgüveninizin yüksek olduğu bir gün ve yakın dostlarınız sayesinde hak ettiğiniz yerlere geleceksiniz.

BOĞA: Ailenizin istekleri her zamankinden çok daha fazla ön planda olacak. Aile büyüklerinizi ziyaret edecek ve yaşlı akrabalarınıza yardım edeceksiniz. Sorumluluk bilincinde babanızla ilgili aktiviteleriniz önem kazanacak.

İKİZLER: Kapasitenizin üstünde talepleriniz olacak. Beklenmeyen bir performans ortaya koyuyorsunuz. Zamanlama konusunda dikkatli hareket etmelisiniz. Bugün kendinize yakın hissettiğiniz kişilerin etkisinde kalabilirsiniz.

YENGEÇ: Eskiye ve ailenize bağlılığınız tartışılmaz. Bugün maddi sorunlarınız sevdiklerinizin önüne geçebilir. Yaşamı sorgulayabilir ve geleceğinizle ilgili kaygılarınızı gündeme getirebilirsiniz. Duygularınız sizi sinirli yapıyor.

ASLAN: Sevginizi gösterirken cimri davranıyorsunuz. Sevdiklerinize karşı kıskançsınız. Bu çelişkiyi üzerinizden atmalısınız. Ketum günlerinizden birini yaşıyorsunuz. Derin düşünmenin size yararı yok, unutmayın.

BAŞAK: Partnerinizin duyguları çok önemli olmasına rağmen, çevre koşullarını da gözden geçirmeden edemiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın duygusal sorunlarından etkilenebilirsiniz. Temkinli davranın.

TERAZİ: Bugün bilgilerinizi sergileme konusunda epey başarılısınız. Değişimlerinizi karşı tarafa yanlış yansıtıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda tatsız durumlar söz konusu olabilir. Sorumluluk duygunuz çok fazla.

AKREP: Anlaşılmadığınızı zannederek arkadaşlarınızın kalbini kırabilirsiniz. Geçmişinizle ilgili yaşadığınız olayların etkisinde kaldığınız zaman daha çok karamsarlaşıyorsunuz. Bugün yalnız kalma ihtiyacı içindesiniz.

YAY: Aklınızda sürekli kendinizi aşma ve mantıklı yönlerinizi kullanma isteği yatıyor. Atılımlarınız ve hedefleriniz konusunda isabetli davranışlar içindesiniz. Zor olanı seçerek sabırlı yönlerinizi ortaya çıkarmalısınız.

OĞLAK: İş yaşantınızla ilgili çalışmaların karşılığını görmek konusunda tereddütleriniz olmasın. Maddi konularda gerekli atılımları yapmalısınız. Bugünlerde olumsuz düşünceler yüzünden kafanızı karışıyor.

KOVA: Partnerinize olan tutkularınız sizi farklı bir şekilde yönlendirebilir. Sosyal yaşam önem kazanacak. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek öncülüğünü yaptığınız bazı aktiviteleri başlatacaksınız.

BALIK: Uzun süredir yapmayı planladığınız aktiviteleri yaşama geçirmelisiniz. Her türlü ilişkiniz için yoğun bir dönem. Arkadaşlarınızı aramak için çeşitli fırsatlar yaratacaksınız. Zihinsel enerjiniz bugün öne çıkacak.

Yazarlarımızdan

31 Ekim 2020, Cumartesi 07:43
31 Ekim 2020, Cumartesi 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder