Mehmet Coşkundeniz Aldatan erkeğin 10 sersem davranışı
HABERİ PAYLAŞ

Aldatan erkeğin 10 sersem davranışı

Telefonunu saklayabilir, tüm izleri silebilir, başka iletişim kanalları kullanabilir, karda yürüyüp izini belli etmeyebilir. Ama her aldatan erkek bazı sersemce davranışlarda bulunur. Ve bunu saklamasının da imkanı yoktur. Çünkü erkek mantığı düzdür. Öyle entrika falan çeviremez. Beyni, ihaneti saklayamaz. Bütün mesele, kadınların gözlerini açıp bu sersem davranışları görebilmesidir. Tabii ihaneti ortaya çıkarmak istiyorsa...

1-BİRDEN ROMANTİKLEŞİR

Her zamankinden daha fazla düşünceli davranır. Size aşırı ilgi göstermeye başlar. Daha önce “Ne gerek var canım” dediği özel günleri asla atlamaz, hazırlık yapar, beğeneceğinizi bildiği hediyeler alır. İşyerinize, eve çiçekler gönderir. “Seni seviyorum” sözünü bile zor söylerken “İyi ki hayatımdasın, sensiz bir yaşamı düşünmek bile istemiyorum” gibi kendisinden hiç beklenmeyen romantik sözler söyler.

Haberin Devamı

2-KAVGA ÇIKARIR

Bir zamanlar çok sakin bir insanken, şimdilerde durup dururken kavga çıkarmaya başlar. En küçük bir meseleyi bile büyütüp saatler süren tartışmalara girer. Çözüm bulmak yerine genellikle kapıyı vurup gider, üstelik özür bile dilemez. Her tartışmanızın ardından size “Yeter artık ayrılalım, yürütemiyoruz” der. Arkasından da, “Ayrılsak bile ben her zaman arkadaş olarak senin yanında olacağım” der.

3-İLETİŞİMİ KESER

Eskisi gibi sohbet etmez. Siz bir konu açtığınızda da kısa keser. Yaptıklarından, gün içinde yaşadıklarından söz etmez (çünkü açık vereceğinden korkar). Ayrıca huysuzluk ve aksilik yapar. Hiçbir şeyi beğenmez hale gelir. Yaptıklarınıza kulp takar. Sürekli bir hatanızı yakalamaya çalışır. İlgisizliğinden, eskisi gibi davranmadığından söz ettiğinizde sizi paranoyaklıkla suçlar.

4-ZEVKLERİ DEĞİŞİR

Mesela, eskiden hiç dinlemediği müzik türlerine ilgi göstermeye başlar. Giyim tarzını değiştirir (çünkü yeni sevgilisi ona ‘Sana şöyle giyinmek yakışıyor’ demiştir). Sağlıklı yaşam takıntısı başlamıştır. Daha önce pek de beğenmediği eglence yerlerine gider. Tüm bunları yaparken de sizde daha önce çekici bulduğu şeyleri artık beğenmez hale gelir. Çünkü siz artık onun ilgi alanı içinde değilsinizdir.

Haberin Devamı

5-FOTOĞRAF PAYLAŞMAZ

Birlikte çekildiğiniz fotoğrafları daha önce Instagram’da, Facebook’ta hiç çekinmeden paylaşırken, birden bu paylaşımları keser. Daha çok tek başına olduğu fotoğrafları paylaşır. Hatta o fotoğrafların altına ince ince göndermeli sözler yazar. Çünkü büyük olasılıkla ikinci kadına “Ben onu sevmiyorum ama şu anda da ayrılamıyorum” demiştir. E, fotoğraf paylaşırsa bir de ona hesap vermek zorunda kalacaktır.

6-SÜRPRİZLERDEN KAÇAR

Ah bu yakalanma korkusu yok mu... İş yerinize habersizce gelmenizi istemez. Onu, sürpriz olarak bir yere götürmenizi istemez. Eve, sürpriz arkadaşlar davet etmenizi istemez. Hatta sizinle artık dışarılarda pek fazla görünmeyi de istemez. Üstteki maddede söylemiştik ya, sevgilisine sizinle ilgili olumsuz şeyler söylüyor diye... E şimdi sizine birlikte görülürse o kadına söylediği yalan da ortaya çıkar.

7-İHANETTEN SÖZ AÇAR

Bu madde size saçma gelebilir ama, inanın böyle. Bir erkek ne kadar çok ihanetten söz ediyorsa, o kadar zanlıdır. Mesela, başkalarının sevgililerini aldatmasından konuşur. Sizin de tanıdığınız bir arkadaşının eşini aldattığını anlatıp ona lanet eder. Hatta “Bir gün sen beni aldatırsan acaba ne yaparım?” der. Siz “Seni asla aldatmam” dediğinizde de “İnsanoğlu çiğ süt emmiştir” diye saçmalar.

Haberin Devamı

8-HUZURSUZ UYKULAR

Aldatma insanın ruhunu sıkıştıran bir şeydir. Doğal olarak uykularına da yansır. Gece geç yatmaya, erkenden uyanmaya başlar. Uyurken de onlarca kez uykusu bölünür, kalkar mutfağa gider ya da tiryakisi olduğu şeyi içer. Geceyi kanepede tamamlar, sabah “Neden orada uyudun?” diye sorarsanız da, “Uykum kaçtı, buraya geldim, dalmışım. Uykum bölünmesin diye de kalkmadım” der. İşte bunlar hep huzursuzluk.

9-CİNSELLİKTE DEĞİŞİM

Bu değişim iki türlü olabilir. Cinsel ilişki sıklığınız durup dururken azalabilir. Elbette enerjisini başkasıyla bitirdiği içindir. Ya da tam tersi, eskiden kedi gibi olan eşiniz, sevgiliniz, kaplana dönüşebilir. Bu da “Aman seks konusunda üzerime düşeni fazlasıyla yapayım da yakalanmayayım” dürtüsündendir. Sonuçta, her iki durumda da sevgiliniz bir şeyler çeviriyor olabilir.

10-YENİ İNSANLAR

Yeni iş arkadaşlarından falan söz etmeye başlar. Hiç tanımadığınız bu kişi birden bire evinizde adı en çok geçen kişi haline gelir. Neden bu insanı anlatıp duruyorsun?” diye sorduğunuzda da “Ne oldu ki, sadece arkadaşım” diye cevap verir. Hatta sizi de tanıştırmak ister. Evet, böyle salaklığı vardır erkeğin. Aklınca tanıştırarak “Bak gördüğün gibi aramızda bir şey yok” demeye çalışır.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder