Instagram’da artık filtreye ihtiyacınız yok!

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kış mevsimi soğuk ve kirli hava ile cildinizi çok yordu. Tüm bunlara çalışma hayatının stres dolu anlarını ve yerçekimini de eklerseniz ortaya çıkan tablo sizi mutsuz edebilir.

Ancak unutmayın, ilkbahar yılın en keyifli zamanı. Geride bırakılan yoğun günleri tatil ile değiş tokuş etmek herkese iyi gelir.

Tatil öncesi cildinize hak ettiği ilgiyi göstererek onu mutlu etmek elinizde.

Hyalürnonik Asit dolgusu cildinizi gençleştirip tazelemek ve yaşamın armağanı olan pozitif ifadeyi size geri vermek için eşsiz bir seçenek.   Öyle ki fotoğraflarda kullandığınız filtrelere ihtiyacınız kalmayabilir.
 
Tatil öncesi Hyalüronik Asit tam cildinize göre
Bahar cilt için önemli bir zaman dilimi çünkü güneş ışınlarının giderek yoğunlaşması bir hazırlık gerektiriyor. Bu da cildi gençleştiren nemlendirici uygulamaların başında gelen dolgu işleminin tam zamanı anlamına geliyor. Peki cildi nemlendirmek ne anlama geiyor?
  • Tazelik,
  • Gençlik,
  • Işıltı,
  • Mutluluk
Yaz tatilinin herkese iyi gelen atmosferine cildinizi hazırlayarak başlamanız güzel bir tatilin yanı sıra sağlık için de gerekli.

Kış mevsiminin soğuk ve bol zehirli havası cildimizi yordu. Bu süreçte cildimizin kaybettiği nemi ve ışıltıyı hızlıca geri kazanmanın yolu ise çok basit: Hyalüronik Asit dolgu uygulaması.

Dolgu enjeksiyonları, cildi güzelleştirmek için en çok tercih edilen medikal estetik girişimlerden biri. Başta yüz olmak üzere her bölgeye başarıyla uygulanabiliyor. Hyalüronik Asit bazlı dolgu maddeleri yaşlanmanın önüne geçerek cildi tazeleyip, sıkılaştırıp ışıltıya kavuşturuyor.

Sadece yüz değil boyun, dudak
Hyalüronik dolgu enjeksiyonları sadece yüzde uygulanmıyor. Vücudun farklı bölgeleri olan dudak, meme, kaş, çene, burun ve göz çevresi gibi yerlere de yapılabiliyor. Ayrıca yara ve akne izlerinin giderilmesinde kullanılıyor.

Yine vücudunuzda sizi mutsuz eden asimetrilerin düzeltilmesinde, yaşlılık izlerinin ve yaşa bağlı yüzde oluşan doku kayıplarının yol açtığı çökmelerin giderilmesinde de kullanılıyor. Doku kaybının neden olduğu asık yüz ifadesi ya da yaşlılık görüntüsünden dolgu ile kurtularak daha genç ve neşeli bir hale kavuşmanız mümkün.

10 dakika yeterli!
Çok farklı dolgu malzemeleri olsa da Hyaluronik Asit uygulamalarının açık ara başarısı dikkat çekiyor. Dolgu uygulamaları yaklaşık on dakika sürüyor ve etkisi hemen ortaya çıkıyor. Uygulama yaparken ise acı duyulmuyor.

Etkisi 6 aydan 2 yıla
Dolgu yapılacak bölgeye göre etki süresi değişiyor ancak 6 ay ile 2 yıl boyunca iyileşmeyi görmeniz mümkün. Mutlaka uzman hekime yaptırmanız gereken dolgu iyi uygulandığı takdirde sizi gerçekten mutlu edecektir.

Hala denemediyseniz Hyalüronik Asit dolgusunu deneyin…
 

Yazarlarımızdan

20 Ocak 2022, Perşembe 07:01
20 Ocak 2022, Perşembe 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder