Özlem Denizmen

Özlem Denizmen

Bu para yerde kalmasın

Bu para yerde kalmasın

Sene sonu yaklaşırken bir hatırlatma yapmak istedim. Devletimiz Bireysel Emeklilik Sistemi’nde yüzde 25 katkı payı veriyor. Durumunuz uygunsa bu para yerde bırakılmaz. Yılda maksimum 10 bin 732 TL alabiliyorsunuz. Her ne koyarsanız kârdır.

Bütçe formülü

Elinize geçen para nereye gidiyor farkında mısınız? Siz mi parayı yönetiyorsunuz yoksa o mu sizi yönetiyor? İşte paranızı doğru yönetmenin formülü: BÜTÇE
Üniversiteli hedefleri

Üniversiteli hedefleri

Heyecanla beklenen üniversite tercih sonuçları açıklandı. Gençler, sonuç ne olursa olsun hayat uzun ve sizler çok kuvvetlisiniz. Kendinizi geliştirip, finansal hayatınızda iyi alışkanlıklar kazanın. Evet şimdi!
Okul zili çalıyor

Okul zili çalıyor

Yaz bitiyor, okul telaşı başladı. Çanta, defter, renk renk kalemler… Çocuklar gördükleri her şeyi isteyebilir ama işin bir de bütçe tarafı var.
Birikim ve borç

Birikim ve borç

Hiçbir para konusu çözümsüz değildir. Bugün köşemi sizden gelen sorulara ayırdım.
Gözde meslekler

Gözde meslekler

Üniversiteye başlayacak gençlerin heyecan dolu tercih dönemi devam ediyor. Gençler size soruyorum, hangi bölümü, neye göre tercih ediyorsunuz? Geleceğin meslekleri, becerileri neler biliyor musunuz? Hadi başlayalım.
Beraberlik zamanı

Beraberlik zamanı

Ülkemiz bir yandan yangınlarla mücadele ederken diğer yandan da paylaşmanın, yardımlaşmanın güzel örneklerini görüyoruz. Zaman birlik beraberlik dönemi.
İş arıyorsan dikkat!

İş arıyorsan dikkat!

İş görüşmesinde nelere öncelik vermeli? Görüşme öncesi veya sırasında ne yapmalı? İŞTE FORMÜL...
Bayram sohbeti

Bayram sohbeti

İyi bayramlar. Bu güzel bayram gününde bir aile aktivitesine ne dersiniz? Hadi bugün temel değerlerimizi konuşalım...
Tatil öncesi

Tatil öncesi

Önümüzde uzun bir tatil var, gelin parayla ilgili sorularımızı halledelim ki Kurban Bayramı’nı doya doya ailemizle, sevgi ve esenlik içinde geçirelim.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder