Rauf Tamer Bize dair
HABERİ PAYLAŞ

Bize dair

Sevgili okuyucular. Yan sayfada cemiyet hayatının güzel insanları dünyanızı aydınlatırken, biz bu köşede her gün siyaset yazarak içinizi karartmıyoruzdur inşallah...

POSTA’nın özelliği bu. İçinde her şey var. Ne ararsanız var. Elinizde tuttuğunuz şu gazete, sizi saatlerce oyalayabilir. Okuyucuyla aramızdaki bu gönül köprüsü, bizi çok mutlu ediyor.

Hiçbir dalda, hiçbir kurumla angajmanımız yok... Çok şükür. Hür ve bağımsız bir gazeteyiz. - Bizim tek aşkımız Türkiye. Güzel insanıyla, doğasıyla, denizi, güneşi ve kumuyla, taşı toprağıyla ve en mühimi sağlıklı aile yapısı’yla, büyük aşkımız Türkiye. İşte, gazetemizin anayasası budur.

Haberin Devamı

Okuyucu profilimize dikkat buyurunuz. İçlerinde modern, çağdaş hatta batı’dan daha batılı bir kitle de var, muhafazakar ve klasik bir kitle de var. Normal yurdum insanı ise zaten çekirdek okuyucumuzdur. Hepsine teşekkürler.

Gazetede çalışan bütün arkadaşlarımı, olağanüstü mesaileri, bitip tükenmeyen dikkat ve enerjileri için ayrı ayrı kutluyorum.

Son nefesine kadar

Bu yazı, 3 Ağustos 2023’te bu köşede çıktığında ne kadar mutlu olduğumuzu anlatamayız Rauf Abi... Senin gibi bir duayenin övgülerini almak gurur verdi hepimize. Daha bir ay önce gazeteden küçük bir grupla bir araya geldiğimizde her şeyi konuştuk, ama en çok gazetemizi. Verdiğin fikirler, söylediklerin o kadar kıymetliydi ki... Sonra senin güzel sesinden o çok sevdiğin Türk Sanat Müziği şarkılarını dinlemek nasip oldu bize. Ve önceki gün... Her zamanki gibi vaktinde yazını teslim ettin. Sonra asla duymak istemediğimiz o haber... Son nefesine kadar gazetecilik yaptın. Artık eksiğiz ve yerin hiç dolmayacak. Ama merak etme. Bu gazeteye emek veren hepimiz, senin bu yazıda yazdığın gibi, ‘Tek aşkımız Türkiye’ şiarıyla işimize devam edeceğiz. Rahat uyu ‘Büyük Beşiktaşlı.’ Sevgili eşine, İlkay ablamıza selam et.

Seni çok özleyeceğiz...

POSTA AİLESİ

Sıradaki haber yükleniyor...
holder