Dev Adamlar

11 Eylül 2009, Cuma 13:48
AA

Bunca felâketin arasında yüzümüzü güldüren bari Milli Basketbolcular oldu: 12 Dev Adam.

Sadece boylarına poslarına bakarak dev adam dediğimizi zannetmeyin. Yürekleri, inançları, zekâları, âzim ve iradeleriyle birer dev adam onlar. Yoksa uzun boy - iri cüsse, tek başına neye yarar? Başarılarını kutluyor ve devamını bekliyorum.

Yağmur ve sel

Bugün ve yarın şiddetli yağmur bekleniyor. Hem de daha şiddetli. Olabilir. Ama her şiddetli yağmur ille de âfet getirir diye bir kural yok. Yeter ki biz tedbirli olalım. Yüz binlerce araba yine yollara dökülecekse, yağmur şiddetsiz de olsa burnumuzdan gelir. Yani? - Mecbur değilseniz bugün trafiğe çıkmayın.

Bir o eksik

Doğal âfet üzerinden muhalefet yapmak, ayrı bir sanat. Baykal’ın bunu çok iyi becerdiğini gördük. Hava muhalefeti ile siyasi muhalefet bir araya gelince, şehirde büyük sinerji doğdu. Yaşasın yağmur. Demek ki yarın, şiddetli bir deprem olsa meşruiyetini kaybetmiş bir iktidar’la karşı karşıya kalacağız. Hah şöyle. Nihayet çıkardım baklayı ağzımdan. rauftamer@posta.com.tr Faks: (0212) 505 62 32

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.