Pazar notları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yeni kısıtlamalar gelince, bir kısım gençliğin keyfi kaçtı. Hiç kaçmasın. Kapanın evde bir odaya, girin sosyal medyaya, bol bol sosyalleşin... Sizin için ne değişti ki? Bilakis, ufkunuz daha da açılacak.

Buldum 

Millet İttifakı Abdullah Gül’e takılıp kalacağına, Bülent Arınç’ı aday göstersin. O da olmazsa... - Cindoruk’u aday göstersin. O da olmazsa Ali Babacan var. Üstelik yüzü merhum Menderes’i andırıyor. Diyelim ki o da olmadı, e Abdüllatif Şener ne güne duruyor?

.........

Ne var, ne oldu?

Size aday da beğendiremiyoruz.

Ama sembolik bir Cumhurbaşkanı istiyorsanız, gidin Ahmet Necdet Sezer’in

kapısına dayanın, vesselam.

Taslak 

4 parti miydi, yoksa 3 parti miydi, hâlâ anlaşılamadı... HDP’yi olaydan vareste kılmak için, önce 3 parti dediler. Sonra yerine DP’yi koyarak, yine dörde yükseldiler. İyi numara. Bunlar Pervin Buldan’ın sözlerini hiç hatırlamıyorlar galiba. Ne demişti? - Gizli ittifakta yokuz. Her şey şeffaf olacak. Yahu bu kadar keskin bir ifadeden sonra, siz hâlâ neyi gizliyorsunuz?

İstikrar 

ABD Dışişleri Bakanı Pompeo, İstanbul ziyaretinden sonra, işgal altındaki Batı Şeria’yı teftiş etti. İyice işgal edilmiş mi diye. Oradan gayet memnun ayrıldığına göre, ABD’ye müjdeler götürüyor. Bu Pompeogiller, hiç değişmezler. Dünyadaki en istikrarlı familya budur.

SON YAZILARI

TÜM YAZILARI

Yazarlarımızdan

23 Kasım 2020, Pazartesi 08:23
23 Kasım 2020, Pazartesi 08:17
Sıradaki haber yükleniyor...
holder