Bu hafta inenler çıkanlar

25 Şubat 2017, Cumartesi 05:00
AA
ÇIKANLAR

İNTERNET TELEVİZYONLARI

BluTV’nin açılması, Netflix’in yaygınlaşması ve PuhuTV’nin yolda olması televizyon izleme alışkanlıklarını değiştiriyor. BluTV’nin korku dizisi ‘Sahipli’ yayına başlamadan sosyal medyada olay oldu.

CANLI MÜZİK KULÜPLERİ

DJ’li eğlencenin pabucu dama atıldı. Varsa yoksa ‘canlı müzik’ Cihangir’deki Hazine’nin sahnesi her gece dolu. Emirgan’daki ‘Gizli Kalsın’ hep popüler. Arnavutköy’deki Any bile Pazar kahvaltısında solist çıkarıyor.

HAFTA İÇİ GEZMESİ

Hafta sonu akşamları herkes kendini dışarı atınca, barlar kulüpler doldu taştı. Ezilmeden, daha ‘kaliteli’ eğlenmek isteyenler artık hafta içi çıkıyor. Nişantaşı’ndaki Moro, Salı ve Perşembe geceleri vallahi çok iyi.

İFİSTANBUL ETKİNLİKLERİ

‘Bağımsız Filmler Festivali’miz sadece sinema tarafıyla değil etkinlikleriyle de gözde. Madonna’nın dansçısı, Red Bull BC One yarışmasında defalarca derece almış B-boy Neguin’in dans atölyesi bunlardan biri. Bugün İstanbul BomontiAda’da.

İNENLER

DEMET - HANDE KAVGASI


Demet Akalın ile Hande Yener’in kavgalarını özlediğimizi söylemiştim. Hande beni duymuş gibi “Birbirimize gıcık oluyoruz” dedi. Ama eski tadı kalmadı bu polemiğin. Barışıp dost kalsınlar bence.

BOĞAZ HATTI

Yılbaşı gecesindeki Reina katliamından beri gece hayatı toparlansa da, Boğaz’daki lokanta ve kulüpler hâlâ eski havalarına kavuşamadı. Eski günlere en son onlar dönecek gibi.

BABYLON BOMONTİ

Artık anladım ki; Babylon eğlence değil, sohbet yeri. Zira ifistanbul’un açılış partisine gelen kitle ne müzik dinliyordu ne de dans ediyordu. Asmalımescit’teki konserlerde sanatçıları konuşmalarıyla çıldırtanlar Bomonti Babylon’a da maalesef geldi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.