Uğur Alkapar İstanbul tatilde
HABERİ PAYLAŞ

İstanbul tatilde

Bayram ve dokuz günlük tatil nedeniyle İstanbul bomboş! Nedense pek fazla turist de yok. Yollarda araç da olmadığı için trafik bile yok! Pandemideki kapanma dönemlerinde gibiyiz. Tatile giden de çok memlekete aile ziyaretine de. Restoranlarda birkaç masa doluydu dün ama İstanbul’daki yemekli ve yemeksiz eğlence mekanları edindiğim bilgiye göre yoğun olacak. Çok rezervasyon varmış. Ege, Akdeniz ve Kıbrıs’taki beş yıldızlı oteller de dolu. Çoğunda ünlü şarkıcıların konserleri var. Yani bayram turizme ve eğlence sektörüne hatırı sayılır bir hareket getirdi. Ben mi? Ben evde gündüzleri çalışıp akşamları da çekirdek eşliğinde dizi izleyeceğim. Bence en güzel bayram programı!

Haberin Devamı

BAYRAM ŞEKERİ

İstanbul’da kalanlardansanız size ikinci gün için harika bir önerim var. Seda Mete, Maslak 1453’te yeni açılan The Sizzle’da sahne alıyor. The Sizzle dekoruyla, yemeğiyle benzerlerine fark atıyor. Yüksek teknoloji donanımlı ses sistemiyle de canlı müzik mekanları arasında öne çıkıyor. Ortam güzel, ses mükemmel. Buna bir de Seda Mete’nin kusursuz performansı eklenince şahane bir bayram gecesi geçirmek garanti!

İstanbul tatilde

ESKİ DEFTERLER

Ece Seçkin’in İzzet Yıldızhan’a karşı yaptığı çıkış çok konuşuldu. Yıldızhan’ın iki yıl önce söylediği “Sahneye külotla çıkmasınlar” sözünü unutmayan Ece Seçkin türkücünün teknede çekilmiş yarı çıplak videosunu ve içtiği viskinin şişesini saklamasını hedef aldı. İzzet Yıldızhan kendini “Teknede takım elbise mi giyecektim” sözleriyle savunsa da Ece Seçkin aslında ortada bir ikiyüzlülük olduğunun altını çizmeye çalışıp “Sen bizim kıyafetimize karışırsan birileri de seninkine karışma hakkını kendinde bulur” demek istemişti. Neyse efendim madem bu meseleyle ilgili geçmiş deşildi, konuyla ilgili bir ayrıntıyı daha hatırlasak iyi olur. O dönem İzzet Yıldızhan bu açıklamaları yaptığında en büyük tepkiyi Hande Yener verip “Ülkeye rezil olanlar ahkam kesiyor. Google’a geçmişinizi sildirin” demişti. Bu sözleriyle de Yıldızhan’ın 2011’de basına yansıyan fuhuş skandalına gönderme yapmıştı. Tüm ünlülere eski defterlerin açılmadığı bir bayram dilerim!

Haberin Devamı

ADAM OLMAK

Berdan Mardini katıldığı ‘Aramızda Kalsın’ programında demiş ki “Varoşlardan gelen rapçiler bile parayı bulunca estetik yaptırıyor. Para insanı adam eder!” Belli ki Berdan Mardini için adam olmak sadece burnunu yaptırıp göz altı torbalarını aldırmakla falan mümkün. Benim bildiğim adam olmak; adil olmak, sözünde durmak, haksızlığa karşı çıkmak, yardımsever olmak ve iyi bir insan olmakla eş anlamlı. Yani doktora tipini düzelttirip yakışıklı görünmeye başlayınca birden adam olmuyorsun. Ne günlere kaldık!

NEW YORK ‘MOMO’LANACAK

New York’taki Public Hotel’in tepesindeki The Roof şehrin en güzel manzaralı lokasyonlarından biridir. New York’u buradan görmek çok keyiflidir. İstanbul’un en “cool” mekanı Momo 12 Nisan’da The Roof’a misafir oluyor. O gecenin atmosferi ve müzikleri Momo’ya emanet. Yani New York Momo’lanacak! Bayram tatilinde New York’u ziyaret eden Türkler kadar şehrin yerlilerinin de ilgi göstereceği şahane bir gece olacak!

Haberin Devamı
Sıradaki haber yükleniyor...
holder