Uğur Alkapar Rekor kırdı
HABERİ PAYLAŞ

Rekor kırdı

Şarkılarıyla kitleleri peşinden sürükleyen Zeynep Bastık, Mabel Matiz imzalı son teklisi ‘Lan’ ile beklendiği gibi listeleri ele geçirdi. En popüler üç dijital platformun müzik listelerinde zirveye yerleşen ‘Lan’ Spotify’da ulaşılması güç bir rekora imza attı.

Rekor kırdı

8 Mart’ta dinleyici ile buluşan şarkı, 14 Mart günü 1.5 milyon kez dinlenerek ‘Spotify’da 1 günde en çok dinlenen şarkı’ oldu. Bugün itibariyle ise ‘Lan’ Spotify’da toplam 3 milyon 874 bin dinlenmeyi geçti.

Rekor kırdı

MUTLAKA İZLEYİN

Stand up işinde İstanbul çok ama çok ilerledi. Sadece erkek komedyenler değil, kadınlar da bu alanda çok iyi iş çıkarıyor. Hatta birçok erkek meslektaşlarından daha iyiler! Geçen salı Zorlu PSM Touche’de Lesli Karavil’in gösterisini izledim. O kadar doğal ki samimiyeti size kısa sürede geçiyor. Önyargıyla gelmişseniz bile bir bakmışsınız kahkahalarla gülüyorsunuz. Dizilerde de rol alan Lesli bu maceralarını, sektörü, kadın erkek ilişkilerini, içinde yaşadığımız toplumu şahane bir şekilde eleştirerek anlatıyor. Kendisiyle de sık sık dalga geçiyor. Hem güzel hem de sıfır ego! Erkeklerin bu kıza âşık olması, evlenmeye çalışması falan lazım! Seyircisiyle sıkı bir iletişim içindeki Lesli Karavil, Amerikan stand up’ının tüm trüklerini kullandığı gibi Huysuz Virjin esintileri de taşıyan bir gösteri matematiği kurmuş. Lesli’yi izlerken hem çok gülüyor hem de vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Bu şovu mutlaka bir yerde yakalayıp izleyin.

Haberin Devamı

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder