Yıllar önce Lincoln'ü kovalayan Volkan Demirel barış çubuğu uzattı: Haksızdım

Fenerbahçe-Galatasaray maçı öncesi Fenerbahçeli eski yıldızlar konuştu. Selçuk Şahin, Aurelio, Mehmet Yozgatlı ve Volkan Demirel gibi isimler açıklamalar yaptı. Açıklamalardan öne çıkanlar şöyle:

05 Şubat 2021, Cuma 17:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Mancini ve kağıt taktiği

Mancini ve kağıt taktiği

Volkan Demirel, zamanında yaptıkları ufak şaka için şunları söyledi:

Sami Yen'i kapattık, yeni statlarını açtık. Mancini sürekli kağıt gönderiyordu saha içinde taktik değiştirmek için. Nisan'Da şampiyon olduğumuz sezon biz de şampiyonlukta öyle bir şey yaptık. Ben düzenledim onu maçtan önce. Mancini Hoca'ya da sevgiler bu arada sözlerim saygısızlık olarak algılanmasın. Sonra onlar da 4 yıldız taktıktan sonra yaptılar ama bizimki iz bırakan oldu.

Volkan Demirel ve kavgaları

Volkan Demirel ve kavgaları

Bazı derbilerde tartışmalar da oldu. Lincoln ve Sabri olaylarım var benim mesela. Lincoln olayında haksızdım. Olmaması gerekirdi. Ama bunlar hep saha içinde kalan şeyler. Sabri'yle de kavgamız var mesela ama geçen sene antrenörlük kursunda beraberdik. Aramızda problem yok. Onlar hep saha içinde kaldı.

Selçuk Şahin: O golden sonra 1 hafta hesap ödemedim

Selçuk Şahin: O golden sonra 1 hafta hesap ödemedim

Soyunma odasına geride girdiğimiz zaman Volkan bir girer bağırırdı. Emre de iyi yapardı o işleri kendimize getirirdi bizi. 4-1 yendiğimiz derbi öncesi Galatasaray formdaydı, Avrupa'da da iyi gidiyorlardı. Biz de sallantıdaydık. 'Bu sene yeneceğiz' diyorlardı. Maçın başında Lincoln attı ve 'Acaba mı?' dedik. Sonra iyi oynadık ve maçı 4-1 kazandık. Sami Yen'de attığım golden sonra bir hafta hiçbir yerde hesap ödemedim.

Tavukları pişirmişem şarkısının hikayesi

Tavukları pişirmişem şarkısının hikayesi

Selçuk Şahin o şarkının perde arkasını anlattı:

Galatasaray derbisine giderken, otobüste şarkı açarız. Ben de 'Tavukları pişirmişem' şarkısını duymuştum ve onu açtım. Stada öyle girdik. Sonra Volkan dedi ki 'Bu şarkıyı statta çaldıralım.' Galibiyetten sonra bunu yaptık ve ondan sonra şarkı o yıl her yerde çalındı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Volkan Demirel: 20 senede bir olur öyle, 50-60 senelik yeni bir seri yakalayacağız