Yılmaz Vural oyuncusunu dövmemek için kendini tutmuş

Erzurumspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Fenerbahçe maçında yine ilginç olayların başrolündeydi. Vural, oyuna almak istediği oyuncusu tarafından bu isteği reddedilince neye uğradığını şaşırdı. Tecrübeli hoca bir diğer oyuncusunun ise oyundan alındığı için kendisine küfrettiğini ve dövmemek için zor durduğunu söyledi. Vural maç içinde bir pozisyonda da yere düştü.

04 Mayıs 2021, Salı 10:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Maddi sorunlar var diye girmedi"

"Maddi sorunlar var diye girmedi"

Yılmaz Vural, iki oyuncusu Gomes ve Novikovas ile yaşadıklarını şöyle anlattı:

Gomes oyuna girmek istemedi, ayağım iyi değil dedi, hiçbir şeyi yok, oynamak istemedi. Maç öncesinde ekonomik olarak sıkıntıları olduğu için oynamak istemiyor. Rica ettim, sana ihtiyacımız var, oyuna gir dedim, girmem dedi. 

Yabancıyı serbest bırakmak isteyen zihniyete sesleniyorum. 2 ay paralarını almasınlar, takımın içinde olduğunu unutup UEFA'ya şikayete gidiyorlar. Ben de çoğu zaman alamadım. Biz ne yapalım?

"Eskiden olsa döversin"

"Eskiden olsa döversin"

Fenerbahçe son 15 dakika oyunda yoktu. İlk yarı kötüydük ama ikinci yarı karakter koyduk. Bir başka oyuncuyu oyundan çıkardık diye bana soyunma odasına küfür etmiş. Bana bir de, küfür. Ahlaksız... Ulan burası dingonun ahırı mı? Allah sabır veriyor. Birkaç sene önce olsa adam gibi döversin içeride.

"Kimsenin oyuncağı değiliz"

Gomes ve Novikovas acayip küstahlık yaptı, yönetimden rica edeceğim bunları mümkünse otele bile getirmesinler. Biz kimsenin oyuncağı değiliz. Bütün yönetici arkadaşlarım, Sayın Cumhurbaşkanım sizden de istirham ediyorum çünkü bu konuda çok yakınsınız bize. Maalesef yabancılar bize neler yapıyorlar görün.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe Halil Dervişoğlu ile ilgileniyor