Yöneticiler ve Emre Belözoğlu Erol Bulut için karşı karşıya geldi

Fenerbahçe'de Erol Bulut hakkında bir 'gidecek' bir 'kalacak' söylentilerinin çıkma sebebi içerideki fikir ayrılığı... Yönetimin büyük kısmı Erol Bulut hakkında olumsuz düşünüyor ve Gençlerbirliği maçı bardağı taşıran son damlaydı. Ancak Bulut'un gönderilmesine karşı çıkan en güçlü isim Emre Belözoğlu. Belözoğlu, şu an için yapılacak bir değişimin takıma fayda getirmeyeceğini düşünüyor.

23 Mart 2021, Salı 09:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe'de akıbeti sürekli tartışma halinde olan teknik direktörü Erol Bulut için kulüp içerisinde de anlaşmazlık hakim. Fanatik'teki habere göre, Ali Koç'un ekibindeki birçok yöneticinin Erol Bulut'la devam etmeme konusunda fikir belirttiği öğrenildi. Ancak bu fikirleri savuşturan isim Emre Belözoğlu oldu. Erol Bulut'un görevine devam etmesinde en önemli etken de Belözoğlu'nun fikri.

Yönetim kurulu dün haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Gündemin ana maddesi teknik direktör konusuydu. Yönetimin büyük bölümü, Gençlerbirliği yenilgisi sonrası zaten Erol Bulut’a karşı cephe almıştı. Ancak dünkü toplantıdan bir karar çıkmadığı kaydedildi.

Ali Koç, bu hafta sportif direktör Emre Belözoğlu ve teknik direktör Erol Bulut ile baş başa bir görüşme gerçekleştirecek. Başkan Koç, alınan kötü sonuçların ve birçok futbolcunun formunun düşmesinin nedenlerini soracak, ayrıca kalan 10 haftayla ilgili planlamayı isteyecek.

Belözoğlu ve Bulut, detaylı bir rapor hazırlayarak başkana sunacak. Ali Koç da kararını bu görüşme ve sunulacak raporu inceledikten sonra verecek.

Emre Belözoğlu’nun, her şeye rağmen Erol Bulut ile yola devam edilmesinden yana olduğu öğrenildi. Belözoğlu’nun, şu anda yapılacak bir değişimin kalan haftalar için takıma bir fayda sağlamayacağı yönündeki fikrinin değişmediği kaydedildi. Sarı-Lacivertliler’de Erol Bulut’un geleceği, bu hafta netlik kazanacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Derbinin yıldızı Altay Bayındır için eski hocaları neler diyor?