Yusuf Günay'dan Fatih Terim ve küfür açıklaması

Galatasaray'ın Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, artan tepkilere karşı bir açıklama yaptı. Voleyboldaki yeni sponsorluk anlaşması için lansman toplantısında konuşan Günay, Fatih Terim'le sorun yaşandığı iddiaları hakkında da konuştu.

06 Ekim 2020, Salı 15:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yönetimle Fatih Terim arasında görüş ayrılığı var deniyor. Siz bu haberler hakkında ne dersiniz?

Dün öğle saatlerinde başkanımız ve Fatih Terim'in de katıldığı bir toplantı gerçekleştirdik. Güzel bir toplantı oldu. Bunu diplomatik bir dille söylemiyorum. Bu çıkan haberler spekülasyondur. Gerçekliği yoktur. Galatasaray futbol takımı yine şampiyonluğun en büyük adayıdır. Florya'da altyapı konusunda yapılandırma kararları aldık. Bunun için adımlar atılacak. Hocamız Türkiye'nin 1 numarası. Bizim aramızda hiçbir sorun yoktur. Herkes görevinin başında. Tam konsantrasyonla sezonu şampiyon olarak bitirmek istiyoruz.

Yönetim'den sürekli transferin bitimine 50 gün kaldı 30 gün kaldı denildi, transfer bitmez gibi sözler edildi ancak transfer yapılmadı. Yönetime de tepkiler var sosyal medyada. Siz ne dersiniz?

2018'in Ocak ayında yönetim olarak göreve geldiğimizden bu yana 6. transfer dönemi sona erdi. Kabaca baktığımızda 42 milyon Euro'luk oyuncu transfer ettik. 61 milyon Euro'luk oyuncu satışı yaptık. 20 milyon Euro artıdayız. Taraftar tepkisinde haklıdır. Onlar bizim her şeyimiz. Tepkilerine cevap vermek söz konusu değil ama ilerleyen günlerde yönetimin de haklı olduğu yerler görülecektir. Biz Galatasaray'ın menfaati için çalışıyoruz.

Fatih Altaylı konusu

Fatih Altaylı konusu

Fatih Altaylı her hafta bir programında Galatasaray Kulübü Başkanını hedef alarak, hakarette bulunarak bizi hedef almaktadır. Sadece bizim için değil önceki yönetimlere de bu şekilde hakaretler edip kaos çıkarmaya çalışıyordu.
Son programında Fatih Terim'in koridorlarda yönetime küfrederek dolaştığı yönünde bir iddiada bulundu. Türkiye'nin 1 numarası olan Fatih Terim için böyle bir şey söz konusu değildir. Hocamız kendisi de bu konu için aksiyon alacaktır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aziz Yıldırım attığı tokat nedeniyle maçlardan men ve para cezası aldı